مزدک میرزایی

واکنش جالب آزاده نامداری به مهاجرت مزدک میرزایی به لندن

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1398کد مطلب : 74830زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهاجرت مزدک میرزایی به لندن و حضور در شبکه اینترنشنال یکی از سوژه های داغ این روزهای دنیای ورزش و رسانه به شمار می رود. آزاده نامداری در اینستاگرام به این موضوع واکنشی متفاوت نشان داد.

واکنش آزاده نامداری به مهاجرت مزدک میرزایی

مهاجرت مزدک میرزایی یکی از خبرهای داغ این روزهای فضای مجازی و رسانه ها است که از سه روز پیش با موجی از نظرات موافق و مخالف روبرو شد.

خبر خروج مزدک میرزایی از کشور و انتشار خبر پیوستن به یکی از شبکه های ماهواره ای خارج از کشور از سه روز پیش موجی از انتقادها و تحسین ها را دربرداشت و با واکنش های زیادی روبرو شد. آزاده نامداری مجری تلویزیون یکی از چهره هایی بود که به این موضوع واکنش نشان داد.

نظر آزاده نامداری درباره مهاجرت مزدک میرزایی

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون که مدتی است دور از دنیای رسانه به زندگی عادی اش ادامه میدهد با انتشار خبر مهاجرت مزدک میرزایی داغ دلش تازه شد و به انتقاد از مردم در واکنش به مهاجرت آقای گزارشگر پرداخت.

مزدک میرزایی

واکنش خانم مجری به مهاجرت مزدک میرزایی

آزاده نامداری با انتشار پستی درباره مهاجرت مزدک میرزایی نوشت: توئیتی از پژمان راهبر راپست کردم،کسی که در دنیای فوتبال و خبر حرفهای درست و مهمی میزند،باز جایی از تنم زخمی شده،باز یادم افتاده من اهل تلویزیون بودم،باشه شیش ساله اسمم شده مجری سابق اما من هنوز برای سربلندی اون ساختمون تولید دعامیکنم.

چرا دائم همتون همه ی همتون تو دایرکت پیام میدین «دمش گرم»؟چرا؟اینجا مگه سرزمین ما نیست؟هممون جمع کنیم بریم؟میدونم بحرانه سختیه گرونیه وهزارمشکل فرهنگی،اما واقعا هرکی بره،شما مردم سرزمینم میگین دمش گرم که رفته؟ پس ازما چی میمونه؟اینجا مال ماست سرزمین ماست،چقدر متأسفم.کی؟چه زمانی باعث شد شما به این نقطه برسید که به رفتن وپشت پا زدن بگید دمش گرم؟

پ.ن.برای آقای میرزایی آرزوی سلامتی میکنم ایشون حق دارن برای زندگیشون هرتصمیمی بگیرن به کسی هم مربوط نیست.

حرف من اینه ما کی این همه عوض شدیم؟

مزدک میرزایی

مهاجرت مزدک میرزایی گزارشگر فوتبال از ایران

پیوستن مزدک میرزایی به شبکه ایران اینترنشنال خبر داغ این چند روز دنیای ورزش بود که با حواشی زیادی روبرو شد و با تکذیب نشدن این خبر توسط این گزارشگر مطرح کشورمان احتمال تایید پیوستن مزدک میرزایی به این شبکه ماهواره ای قوت گرفت.

مزدک میرزایی

مزدک میرزایی گزارشگر مطرح دنیای فوتبال

مزدمک میرزایی یکی از گزارشگران پرطرفدار دنیای فوتبال است که کار خود را در صدا و سیما از سال 76 آغاز کرد و سال 84 جایزه بهترین گزارشگر فوتبال را از آن خود کرد.

واکنش جالب آزاده نامداری به مهاجرت مزدک میرزایی به لندن

4.237
این مطلب مفید بود ؟316
منبع : صفحه آزاده نامداری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی