خبرهای خمسه از پایتخت

خبرهای جدید علیرضا خمسه درباره سریال پایتخت

تاریخ انتشار : 20 آبان 1394کد مطلب : 22985تعداد نظرات : 1 نظر
علیرضا خمسه بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گویی پیرامون ساخت سریال پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و از ساخت تئاتر و فیلم سینمایی پایتخت خبر داد.

فیلم سینمایی ، سریال پایتخت تولید میشود

علیرضا خمسه اعلام کرد امسال یک فیلم سینمایی، یک سریال تلویزیونی و یک تئاتر با محوریت پایتخت و حضور حداکثری هنرمندان این سریال تولید خواهیم کرد.

بازیگر فیلم سینمایی «عملیات مهدکودک» افزود:تاکنون ما برای هیچ یک از سریال های تلویزیونی محبوب شاهد چنین اتفاقی نبوده ایم و اگر این امر محقق شود مخاطبان بی شماری از تمامی این آثار استقبال خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه تولید «پایتخت» در 3 مدیوم متفاوت در نوع خود بی نظیر است اظهار داشت:تولید این اثر در مدیوم های مختلف می تواند چرخه اقتصادی هنر کشور را به خوبی به حرکت دربیاورد و باعث رشد و رونق هنر شود.

علیرضا خمسه

خمسه ادامه داد:تیم تولید «پایتخت» به دلیل وفادار بودن به تلویزیون ابتدا در حال حاضر مشغول رایزنی با مسئولان سازمان صدا و سیماست که در صورت موافقت آن ها، برای ایام عید نوروز 95 سریال «پایتخت 5» را تولید کنند اما اگر مسئولان ما را یاری نکنند فعلاً از ساخت سریال صرف نظر می کنیم و بلافاصله به سراغ تئاتر و یا فیلم سینمایی خواهیم رفت.

بازیگر فیلم سینمایی «دلاوران کوچه دلگشا» تأکید کرد:آقای سیروس مقدم به عنوان پدر و به وجود آورنده این سریال محبوب در هر 3 مدیوم کارگردانی «پایتخت» را بر عهده خواهند داشت و امیدواریم که این 3 اثر با استقبال خوب از سوی هم میهنان مواجه شود.

وی در خاتمه این گفتگو در پاسخ به این سوأل که آیا مایل نیست مجدداً حضوری در آثار غیر کمدی داشته باشد گفت:من سال گذشته سریال خوب «میکائیل» را با آقای مقدم کار کردم که تجربه بسیار خوبی بود و مطمئناً اگر فیلم خوبی مانند «بیست» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی به من پیشنهاد شود با طیب خاطر بازی در آن را نیز خواهم پذیرفت.

خبرهای جدید علیرضا خمسه درباره سریال پایتخت

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
برگرفته از سینماپرس - / ک
1 نظر به ثبت رسیده است
نراقی1397-09-17
آقای خمسه خواهشا دیگر بازی در نقش بابا پنجعلی را قبول نکنید. برای کمدین بزرگ و باسابقه مثل شما نقش خوبی نیست.
01
وبگردی