ازدواج خانم بازیگر

خانم بازیگری که با محمودرضا قدیریان ازدواج کرده کیست ؟

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1397کد مطلب : 66933زمان مطالعه : 2 دقیقه
خبر ازدواج خانم بازیگر با آقای مجری مشهور با جزئیات کامل منتشر نشده بود اما عکسی دونفره از محمودرضا قدیریان مجری برنامه ساعت 25 در کنار همسرش همه چیز را روشن کرد.

ازدواج خانم بازیگر با مجری برنامه ساعت 25

بعد از انتشار تصویری از گل خواستگاری در دست محمودرضا قدیری مجری و بازیگر دوست داشتنی تلویزیون در 13 تیرماه 1396 حالا عکسی از او در کنار همسرش فرشته آلوسی بازیگر تازه کار منتشر شده است که خبر از ازدواج این دو می دهد. 

 ازدواج خانم بازیگر

ازدواج خانم بازیگر و آقای مجری ، فرشته آلوسی در کنار همسرش محمود رضا قدیریان

محمودرضا قدیریان مجری جوانی که از رادیو وارد دنیای بازیگری و تلویزیون شد و با برنامه ساعت بیست و پنج و اجراهایش در شبکه شما به شهرت رسید با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از دامادی و خواستگاری رفتن داد.

ازدواج خانم بازیگر

 عکس محمودرضا قدیریان و دسته گل خواستگاری اش از خانم بازیگر

فرشته آلوسی یکی از بازیگران تازه کار و جوان سینما و تلویزیون می باشد  با محمودرضا قدیریان مجری صدا و سیما ازدواج کرد. فرشته آلوسی در هفت سریال تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است و آخرین فیلم سینمایی او در سال 94 با فیلم روایت ناتمام گیسو بوده است.

با زوج هنرمند آشنا شوید 

ازدواج خانم بازیگر

عکس فرشته آلوسی و همسرش محمود رضا قدیریان

مجری و بازیگر خوب تلویزیون محمود رضا قدیریان متولد 20 شهریور 1359 درتهران است. در دانشگاه آزاد رشته کامپیوتر در گرایش نرم افزار خوانده است؛ گوینده و بازیگر موفق برنامه های رادیویی را نه تنها در رادیو بلکه درسریالهای تلویزیونی که نمونه آن سریال «به کجا چنین شتابان» و سریال «ستاره سهیل» در نقش اویس قرنی بود، می توان یافت. او از سال 82 پا به عرصه رادیو گذاشت و در کنار آن با وارد شدن درعرصه تلویزیون و حضور در برنامه صندلی داغ، زمینه وارد شدن به عرصه بازیگر ی در تلویزیون را به دست آورد. قدیریان از سال 92 اجرای زنده برنامه تلویزیونی ساعت 25 را به عهده گرفت که از شبکه تهران پخش می شد

فرشته آلوسی یکی از بازیگران ارمغان تاریکی است این سریال یک مجموعهٔ تلویزیونی است که به مناسبت دههٔ فجر سال 1389 از شبکه 3 سیما به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان پخش شد. این سریال همچنین از شبکه آی فیلم بازپخش شده است. 
از سریال هایی که فرشته آلوسی در آنها ایفای نقش کرده است می توان به سریال های ارمغان تاریکی ، سریال آخرین بازی ، سریال دودکش و فیلم نامیرا اشاره کرد.

عکس های محمودرضا قدیریان و همسرش فرشته آلوسی

ازدواج خانم بازیگر
ازدواج خانم بازیگر
 

عکس ازدواج فرشته آلوسی و همسر خانم بازیگر + بیوگرافی

3.7109
این مطلب مفید بود ؟8029
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ ن
وبگردی