درگذشت حسین عرفانی

تسلیت هنرمندان برای درگذشت حسین عرفانی دوبلور مشهور

تاریخ انتشار : 22 شهریور 1397کد مطلب : 71544زمان مطالعه : 4 دقیقه
هنرمندان و چهره های مشهور کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرام درگذشت حسین عرفانی دوبلور مشهور کشورمان را تسلیت گفتند.

واکنش اینستاگرامی هنرمندان به درگذشت حسین عرفانی

حسین عرفانی دوبلور پیشکسوت سینما و تلویزیون روز گذشته در سن 76 سالگی به علت سرطان ریه به دیار باقی شتافت و جان به جان آفرین تسلیم کرد. صدای ماندگار دوبله ایران بعد از مدتها دست و پنجه نرم کردن با بیماری در بخش مراقبت های ویژه بستری شد و روز گذشته چهارشنبه 21 شهریور 1397 در بیمارستان درگذشت.

درگذشت حسین عرفانی جامعه هنری را در اندوهی بزرگ فرو برد و هنرمندان و چهره های کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرام این اتفاق تلخ را تسلیت گفتند.

هنرمندانی که درگذشت حسین عرفانی را تسلیت گفتند

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت نیوشا ضیغمی برای درگذشت حسین عرفانی

نیوشا ضیغمی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :بزرگانی که از دست میروند و تکرار نشدنی هستند... روحش شاد و یادش گرامی.

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت جمشید هاشم پور برای درگذشت حسین عرفانی

جمشید هاشم پور با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :حسین عرفانی دوبلور خوب کشورمون متاسفانه دار فانی را وداع گفت تسلیت به خانواده محترمشان و جامعه ی هنری روحشون شاد...

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت کوروش سلیمانی برای درگذشت حسین عرفانی

کوروش سلیمانی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :آن همه صدا خاموش شد!؟ باورش سخت است ... "حسین عرفانی" آن قدر بزرگ بود و جایگاه والا و بی نظیری در دوبله و گویندگی داشت که هرگز نمی شد نبودنش را تصور کرد ... او با دوبله های جاودانه اش، با آن صدای بم بی مانندش، با آن هیبت هنرمندانه که باید از اهالی هنر دوبله سراغش را گرفت اما ما مخاطبان هم کاملا حس اش می کردیم، با آن همه شیرینی و طنازی از جنس منوچهر نوذری و صبح جمعه با شما ...... حسین عرفانی که همفری بوگارت، کلارک گیبل، اورسن ولز، گری کوپر، آنتونی کویین، چارلتون هستون، توشیرومیفونه، آرنولد، مورگان فریمن و .... همه را بدون صدای او نمی شود تصور کرد؟ تمام می شود امروز؟... نه، هرگز!... یک طوری اسطوره شده بود صاحب آن صدای پرطنین و قدرتمند که امروز باور مرگش سخت است ... اما باید در برابر مشیت الهی سر فرود آوریم؛ حسین عرفانی از نسل تکرارنشدنی دوبله ی ایران که همیشه، از کازابلانکا، بریاد رفته و گوزنها تا رستگاری در شاوشنک و آن همه شاهکار دیگر، انگار از ازل با سینما بود، در روز سینما هم باید می رفت ... روحش شاد و تسلیت به خانواده ی هنر به ویژه دوبله ی ایران ... تسلیت به دوبلور عزیز؛ خانم شهلا ناظریان و دختر هنرمندشان ... روحت شاد حسین عرفانی!

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت برزو ارجمند برای درگذشت حسین عرفانی

برزو ارجمند با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت : یادتون و صداتون تا ابد با ما خواهد ماند استاد حسین عرفانی...

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت پرستو صالحی برای درگذشت حسین عرفانی

پرستو صالحی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :هر کدوم از شما عزیزان که سفر میکنید انگار تکه ای از وجود آدم کنده میشه ... استاد حسین عرفانی چجوری نداشته باشیمتون ؟ چجوری اونهمه اقتدار و صلابت و نشنویم دیگه ؟ ما نسل شنیدن بودیم قبل از دیدن، بسکه صداها ناب بود ...با صدای شما عاشق سینمای جهان شدم ... روحتان شاد ایران و ایرانی تسلیت. تسلیت بانو شهلا ناظریان عزیز و مهسا عرفانی نازنین... مراسم تشییع زنده یاد فردا ساعت نه صبح از مقابل مسجد بلال.

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت شهره سلطانی برای درگذشت حسین عرفانی

شهره سلطانی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :به خدا که باورم نمیشه ...( چه نقش هایی که باصدای شما جذاب تر و ماندگار شد ، روز ملی سینما بر شما مبارک )

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت آشا محرابی برای درگذشت حسین عرفانی

آشا محرابی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :آقای عرفانی نازنین !!!مهربان و دوست داشتنی !!! صدای افسانه ای رت باتلر !! چه روزهای غمگینی! یکی بعد از دیگری ! خانم شهلا و مهسای نازنینم خدا بهتون تحمل بده ، تاب بیارین!!

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت رامبد جوان برای درگذشت حسین عرفانی

رامبد جوان با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :سخن کوتاه است ... حسین عرفانی هم رفت ....

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت حمیرا ریاضی برای درگذشت حسین عرفانی

حمیرا ریاضی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :بگذار جسم و جان شو... رقصان بدان جهان شو...

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت پرویز پرستویی برای درگذشت حسین عرفانی

پرویز پرستویی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :حسین عرفانی که به علت سرطان ریه در بخش مراقبت های ویژه بستری بود، 21 شهریور ماه در بیمارستان درگذشت.

درگذشت این دوبلور پیشکسوت و تاثیر گذارسینما و تلویزیون و رادیو را به خانواده محترمش ، انجمن گویندگان و جامعه هنری تسلیت عرض میکنم. روحش شاد و یادش گرامی.

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت دانیال حکیمی برای درگذشت حسین عرفانی

دانیال حکیمی با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :حسین عرفانی مهربان و دوست داشتنی با صدای بی نظیر و ماندگارش به ندای حق لبیک گفت... روحت شاد و قرین رحمت الهی.... تسلیت به همسر داغدارش سرکار خانم شهلا ناظریان عزیز و مهسا عرفانی یادگار پدر....

درگذشت حسین عرفانی

تسلیت الهام پاوه نژاد برای درگذشت حسین عرفانی

الهام پاوه نژاد با انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت :زمان برای تعویض لباس سیاه نیست... هنوز خاک مزارِ هنرمند تازه به زمین سپرده، گرم است، هنوز چهلم عزیز بزرگ مان نگذشته که به سوگ دیگری می نشینیم.

آقای حسین عرفانی عزیز نسل من و ما ، سینما و کلام را با صدای پرصلابت و شیرین و رنگارنگ شما شناخت.. نسلی که تفریحش بذله گویی های صبح جمعه ی شمایان و دوبله های درخشان فیلم ها با صدای شما بود... شما همیشه جاودان هستین. چون:تنها صداست که می ماند.. روح تان غرق نور....

تسلیت هنرمندان برای درگذشت حسین عرفانی دوبلور مشهور

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی