مجید مظفری

آمفی تئاتر مجید مظفری با حضور هنرمندان افتتاح شد+تصاویر

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1396کد مطلب : 56714زمان مطالعه : 2 دقیقه
شب گذشته مراسم افتتاح رسمی آمفی تئاتر مجید مظفری با حضور هنرمندانی چون مهران مدیری ، پرویز پرستویی ، تینا پاکروان ، الهام حمیدی و .... برگزار شد.

مراسم افتتاح رسمی آمفی تئاتر مجید مظفری

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته آمفی تئاترش را افتتاح کرد و در این شب هنرمندان زیادی او را همراهی کردند و یک شب مانده به تولدش دختر مراسم تولدی برای نیکی مظفری در این مراسم برگزار شد.

مراسم افتتاح رسمی آمفی تئاتر مجید مظفری در بام لند تهران شب گذشته با حضور هنرمندان سینما و تئاتر برگزار شد.

بازیگران در افتتاحیه آمفی تئاتر مجید مظفری

مجید مظفری در ابتدای مراسم با خوشامدگویی به حاضران گفت:از همه کسانیکه کمک کردند تا این آمفی تاتر را راه اندازی کنم، تشکر می کنم.
وی ادامه داد:خیلی پشیمان هستم که چرا 20 سال پیش چنین کاری را انجام ندادم. همیشه تصورم این بود که هنرمندان نباید شغل دوم داشته باشند اما اشتباه بود. من معتقدم نباید به مسئولین دل ببندیم زیرا آنها برای ما کاری انجام نمی دهند . مسئولین فقط زمانیکه ما در بستر بیماری هستیم می آیند و با ما عکس می گیرند و هیچ وقت در شادی هایمان شرکت نمی کنند.

آمفی تئاتر مجید مظفری

مهران مدیری در افتتاحیه آمفی تئاتر مجید مظفری

این بازیگر همچنین گفت:تنها امید ما به شما مردم است. از پرویز پرستویی و تینا پاکروان تشکر می کنم که از سر فیلمبرداری برای افتتاح این برنامه آمدند. خانم پاکروان و جوان رضویان هم به تازگی کافه ای را راه اندازی کردند که امیدوارم موفق باشند.

آمفی تئاتر مجید مظفری

شبنم فرشادجو و پرویز پرستویی در افتتاحیه آمفی تئاتر مجید مظفری

مظفری ادامه داد:برای این مرکز فرهنگی برنامه های زیادی دارم. از اول مهر صبح ها قرار است ورزش صبحگاهی با صدا و بیان داشته باشیم که اولین بار است در ایران چنین اتفاقی می افتد.امیدوارم شما مردم خوب و مهربان کمک کنید تا ما هنرمندان در شغل دوممان موفق شویم.
وی گفت:فردا شب تولد دخترم است اما امشب در کنار شما برای او همینجا تولد گرفتیم. من در این دنیا هیچ فردی را به جز او ندارم.
نیکی مظفری نیز در شب تولدش گفت:بهترین تولدی بود که تا حالا داشتم. خوشحالم از اینکه امشب تولدم را در کنار شما مردم عزیز هستم. اولین دعای من برای تک تک شما عزیزان سلامتی همراه با دل خوش است امیدوارم عاشق شوید.

آمفی تئاتر مجید مظفری

شیلا خداداد و همسرش در کنار نیوشا ضیغمی در افتتاحیه آمفی تئاتر مجید مظفری

این مراسم با اجرای موسیقی و استنداپ کمدی به پایان رسید.در این مراسم افرادی همچون عبدالله اسکندری، مهران مدیری، پرویز پرستویی، تینا پاکروان، نیوشا ضیغمی،شیلا خداداد، سارا منجزی، پرستو صالحی، نسیم ادبی، کمند امیرسلیمانی، شبنم فرشادجو، الهام حمیدی و مهسا ایرانیان حضور داشتند.

آمفی تئاتر مجید مظفری با حضور هنرمندان افتتاح شد+تصاویر

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
برگرفته از خبرگزاری میزان - سینما تیکت / م.ف
وبگردی