ماه چهره خلیلی

بازیگر زن مشهور کلاه پهلوی مجرد است؟! + عکس

تاریخ انتشار : 31 تیر 1392کد مطلب : 3520زمان مطالعه : 1 دقیقه
ماه چهره خلیلی بازیگر زن سریال کلاه پهلوی که به تازگی نیز دچار سانحه رانندگی شده است در گفت و گویی با زندگی ایرانی از علت ازدواج نکردنش می گوید.

نظر ماه چهره خلیلی درباره ازدواج

آخرین نیوز : ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون به تازگی در گفت وگویی با زندگی ایرانی در باره علت ازدواج نکردنش گفته است:من اگر در کنار خانواده نباشم در ایران و مشغول کار هستم.
سه چهار سال هم هست که اغلب کارهایی که انجام دادم در شهرستان فیلمبرداری می شده و مدام در سفر بوده ام. فکر می کنم وقت برای ازدواج هست. الان در حوزه کاری ام بعد از 10 سال تازه در کار جا افتاده ام. بعد از از دست دادن مادربزرگم، استاد سمندریان و ایرج قادری عزیز حس کردم تمام کسانی را که روی کمک و حمایتشان حساب می کردم از دست دادم و با درگذشت آنها احساس می کنم مسئولیتم بیش از گذشته است و دیگر وقتش رسیده که روی پای خودم بایستم.پیدا کردن اولویت سوم یعنی ازدواج یک مقدار سخت است.

ماه چهره خلیلی در کلاه پهلوی

عکس ماه چهره خلیلی بازیگر کلاه پهلوی

وی در ادامه افزوده است:خیلی از بازیگران هستند که ازدواج کرده اند زندگی موفقی دارند و کارشان را هم به خوبی پیگیری می کنند. اما شرایط من به دلیل دوری از خانواده ام مقداری متفاوت است. تشکیل خانواده و آشنایی شرایط خاص خودش را می طلبد. خانواده و کار همیشه برای من در اولویت قرار داشته و به همین دلیل پیدا کردن اولویت سوم یعنی ازدواج یک مقدار سخت است.
خلیلی همچنین گفته است:فکر می کنم ازدواج چیزی است که باید قسمت انسان شود. ازدواج چیزی نیست که به دنبال آن برویم تا اتفاق بیافتد.

بازیگر زن مشهور کلاه پهلوی مجرد است؟! + عکس

3.266
این مطلب مفید بود ؟4224
وبگردی