حسین پناهی
سحر جعفری جوزانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خاطره ای از روز درگذشت حسین پناهی به روز کرد.

خاطره غم انگیز خانم بازیگر از روز درگذشت حسین پناهی

امروز 14 مرداد همزمان با سالروز درگذشت حسین پناهی شاعر و بازیگر کشورمان است که سالهای زیادی از عمرش را در راه هنر ایران زمین صرف کرد.

سحر جعفری جوزانی در سالروز درگذشت حسین پناهی با انتشار پستی خاطره ای تلخ از روز رفتن این هنرمند کشورمان را به اشتراک گذاشت.

خاطره ای از روز درگذشت حسین پناهی

سحر جعفری جوزانی بازیگری که در سریال آژانس دوستی با حسین پناهی همبازی بود خاطره ای از روز سفر ابدی آقای بازیگر را به اشتراک گذاشت.

سریال آژانس دوستی

بازی سحر جعفری جوزانی و حسین پناهی در سریال آژانس دوستی

سحر جعفری جوزانی با انتشار ویدئویی از بازی های حسین پناهی نوشت:عمو حسین ، تو همون اتاقی نشسته بودم که سالها پیش(آژانس دوستی)رو فیلمبرداری میکردیم ...

پدر وارد اتاق شد،سرم و بلند کردم و با لبخند نگاهش کردم ، چشمهاش تَر شده بود ، بغض غریبی داشت ،ترسیدم،نگاهم کرد ،به زور نفس عمیقی کشید و گفت:عمو حسین رفت...

قبل از اینکه اشکهاش سرازیر بشن به طرف اتاقش رفت،خشکم زد... درست شنیده بودم؟ناخودآگاه چشمم به پنجره ی کوچکی افتاد که یه قوری بزرگ پُر از برگهای سبز توش بود ،همون قوری که تو آژانس دوستی شما توش گُل میکاشتی،مگه میشد گریه نکرد...گلوم درد گرفته بود،نمیدونم چقدر گذشت ولی ناگهان به خودم گفتم:مگه هنر میتونه بره؟نه ... معلومه که نه ،عمو حسین همیشه میگفتی:خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند...خوشا به حالت که عاشق نوری و هستی و هستی و هستی.....

حسین پناهی

حسین پناهی شاعر و بازیگر کشورمان

حسین پناهی بازیگر ، کارگردان ، نویسنده و شاعر کشورمان 6 شهریور 1335 متولد شد و 14 مرداد 1383 برای همیشه چشم از جهان فروبست.

آرامگاه حسین پناهی

تصویری از آرامگاه حسین پناهی

حسین پناهی زندگی پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و بعد از مهاجرت های متعدد و دوره ای تحصیل در حوزه و خواندن درس طلبگی به دنیای بازیگری راه یافت و اولین بار در سال 60 به عضویت گروه تئاتر آناهیتا درآمد و فعالیت های متعدد هنری اش از همینجا آغاز شد.

حسین پناهی

حسین پناهی بازیگر سینما و تلویزیون

بازی در سریال محله بهداشت در سال 63 اولین تجربه بازیگری حسین پناهی در تلویزیون بود و بعد از آن سال 65 برای اولین بار جلوی دوربین فیلمی در سینما رفت.

سریال آژانس دوستی

بازی حسین پناهی در سریال آژانس دوستی

حسین پناهی یکی از بازیگران پرطرفدار سینما و تلویزیون بود که اشعار متعددی از او به چاپ رسیده است و از جمله سریال های ماندگار او میتوان به روزگار قریب ، فرمان،آواز مه ، تصمیم نهایی،همسایه ها ، یحی و گلابتون ، مادر ، امام علی ، آژانس دوستی ، دزدان مادربزرگ ، شاخه طوبی ،روزی روزگاری ، محله بهداشت ، محله بروبیا و ... اشاره کرد.

خاطره تلخ سحر جعفری جوزانی از روز درگذشت حسین پناهی

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
منبع : صفحه سحر جعفری جوزانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی