آتنه فقیه نصیری

خبر جدید از بیماری ام اس آتنه فقیه نصیری

تاریخ انتشار : 7 دی 1395کد مطلب : 41662زمان مطالعه : 1 دقیقه
آتنه فقیه نصیری که مبتلا به بیماری ام اس است درباره وضعیت بیماری اش گفت خوشبختانه بیماری کنترل شده است و پیشرفته نیست.

آخرین خبر از وضعیت جسمانی آتنه فقیه نصیری

آتنه فقیه نصیری از جمله بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است که بسیاری او را در نقش های ماندگاری مانند خاله سارا می شناسند، پزشک جوانی که در یک روستا حضور داشت و البته این اواخر با سروش صحت و سریال شمعدونی هم یک بار دیگر از طریق تلویزیون مهمان خانه های مردم شد.

آتنه فقیه نصیری

وضعیت جسمانی آتنه فقیه نصیری

البته خبر بیماری او و ابتلا به ام اس هم یک بار دیگر آتنه فقیه نصیری را در کانون توجه رسانه ها و مردم قرار داد و خیلی از علاقه مندانش با نگرانی و ناراحتی سلامتی او را جویا می شدند.

آتنه فقیه نصیری درباره بیماری اش گفت:خدا را شکر تقریبا بیماری کنترل شده است و مشکل خاصی وجود ندارد.

او همچنین درباره کارهای تازه اش هم گفت:در سینما و تلویزیون کاری فعلا انجام نمی دهم و فعلا فقط مشغول ضبط سری دوم سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی هستم.

فقیه نصیری در پاسخ به این پرسش که باید منتظر چه نقشی از او در این مجموعه باشیم هم توضیح داد:قرار نیست جزئیات رسانه ای شود اما من همراه با خانم نونهالی، امیر جعفری و رضا کیانیان به این مجموعه در سری دوم اضافه شده ایم.

آتنه فقیه نصیری می گوید که از زمان بازی در سریال شمعدونی به کارگردانی سروش صحت متوجه بیماری خود شد. آتنه فقیه نصیری با اشاره به بیماری خود گفت:مبتلا به بیماری ام اس شده ام اما خوشبختانه این بیماری پیشرفته نیست

خبر جدید از بیماری ام اس آتنه فقیه نصیری

4.123
این مطلب مفید بود ؟194
برگرفته از جام جم -/ح
وبگردی