خوشمزه ترین قهوه
نوشیدنی محبوب اغلب ما ایرانی ها چای است، اما به تازگی قهوه هم جای خودش را در بین ما باز کرده است، قهوه انواع مختلفی دارد که طعم های متفاوتی هم دارند، در این مطلب شما را با بهترین قهوه ها آشنا می کنیم.

متفاوت ترین قهوه های جهان

درخت قهوه بین 7 تا 10 متر بلندی دارد و در هوای گرم و مرطوب رشد می کند این درخت گلهای کوچک و سپید دارد که بوی آن شبیه گل یاسمن است. دانه های قهوه در آغاز رنگ سبز و پس از رسیدن رنگ گیلاس به خود می گیرند و قهوه مورد استفاده در صنعت غذائی از بو دادن و سائیدن دانه های قهوه بدست می آید. ثابت شده است که نوشیدن قهوه موجب افزایش سرعت متابولیسم (سوخت و ساز) بدن و شکستن چربی ها شده و خستگی و افسردگی را بهبود داده و با نوشیدن مرتب آن می توان حملات آسم را کاهش داد.

قهوه نوشیدنی گرم است که طرفداران زیادی مخصوصا در فصل سرما دارد که در اینجا متفاوت ترین قهوه های دنیا را به تصویر کشیده ایم.

قهوه فنیل آلانین ترانگ (قهوه تخم مرغ ویتامینی)

این قهوه در سراسر کافی شاپ های مشهور دنیا سرو می شود که از زرده تخم مرغ و شیر غلیظ به همراه خامه زیاد درست شده است که پس از آماده شدن، قهوه سیاه و یا سفید روی آن می ریزند.

 
متفاوت ترین قهوه های جهان
 
قهوه نمک دریا بیشتر در تایوان سرو می شود و اولین بار در سال 2008 به عنوان نوشیدنی پرفروش این کشور محسوب شد.
 
خوشمزه ترین قهوه های جهان را ببینید
 
مردم کشور تایوان با ریختن نمک بر روی میوه ها و قهوه معتقدند که شیرینی آن از بین می رود و در قهوه درست کردن نیز همین شیوه را اجرا می کنند.
 ترکیب قهوه و تونیک کمی شاید عجیب برسد اما این نوشیدنی تبدیل به یک قهوه های پرطرفدار شده است و زمانی که مشتری قهوه رابرسو را همراه با تونیک یخی می نوشد طراوت خاصی به او دست می دهد این نوع قهوه بیشتر در کشور سوئد رایج است.
 
عجیب ترین قهوه های جهان را ببینید
 
قهوه کره یکی از نوشیدنی های گرم است که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است این قهوه یک چاشنی مغذی برای رژیم های غذایی است و انرژی بیش از حدی به مصرف کننده آن می دهد.
 
خوشمزه ترین قهوه های جهان را ببینید
 
قهوه اوست یک نوشیدنی مخصوص کشور سوئد است که از ریختن پنیر در داخل قهوه درست می شود و این پنیر از شیرگاو بز و یا گوزن شمالی تشکیل می یابد و یک نوشیدنی گرم پرطرفدار در کشور سوئد به شمار می آید.
 
خوشمزه ترین قهوه های جهان را ببینید
 
قهوه لیمو یکی از نوشیدنی های پرطرفدار جهان محسوب می شود که می تواند خستگی را به یکباره از تن بیرون کند.
 
خوش طعم ترین قهوه های جهان را ببینید
 
قهوه نوشابه ای از دیگر قهوه های پر طرفدار به ویژه برای قشر جوان محسوب می شود و با طعم منحصر به فردش انرژی فوق العاده ای می دهد.
 
انواع بهترین و عالی ترین قهوه های جهان

 

خوشمزه ترین قهوه های جهان را ببینید + تصاویر

3.429
این مطلب مفید بود ؟209
برگرفته از آفتاب نیوز -/ ن.م
برچسب : قهوه
وبگردی