صبا راد

بازگشت دوباره صبا راد به تلویزیون + عکس

تاریخ انتشار : 14 شهریور 1396کد مطلب : 55959زمان مطالعه : 1 دقیقه
صبا راد مجری سرشناس برنامه به خانه برمی گردیم بعد از مدتها دوری از تلویزیون با یک برنامه جدید برای شبکه پنج به تلویزیون بازمیگردد.

صبا راد دوباره مجری برنامه به خانه برمی گردیم شد

اسفندماه 95 بود که زمزمه های ممنوع التصویری صبا راد با حذفش از اجرا در برنامه به خانه برمی گردیم قوت گرفت و شایعه های زیادی پیرامون این مجری زن تلویزیون شکل گرفت اما صبا راد هرگز این موضوع را تایید نکرد و جواب این سوال را به سال آینده موکول کرد و امسال با دست پر دوباره به تلویزیون بازمیگردد.

برنامه جدید صبا راد برای شبکه پنج

 صبا راد

صبا راد مجری برنامه جدیدی در شبکه پنج میشود

صبا راد شب گذشته با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:سلام شبتون عالی اگه سحرخیز هستین و درعین حال فرصت تماشای تلویزیون رو داریدفردا حواستون به ساعت باشه هفت و نیم صبح از شبکه پنج با برنامه زیبا و شاد وجذاب"حوالی امروز" در خدمتتون هستم روزهای شنبه و سه شنبه اجرای این برنامه رو دارم و کماکان هفته ای یک روز هم در برنامه" به خانه برمی گردیم"کنارتونم ممنونم که همراه من هستید رفقای نابم...

اردیبهشت ماه 96 صبا راد مجری تلویزیون در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت . همین مطالب باعث کنجکاوی مردم برای دانستن ارتباط اصلی بین این دو شد که در نهایت مانی رهنما دست به تایید این خبر برد.

صبا راد

صبا راد و همسرش مانی رهنما

بازگشت دوباره صبا راد به تلویزیون + عکس

3.513
این مطلب مفید بود ؟94
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی