جناب خان

تلاش برای بازگرداندن جناب خان به خندوانه ادامه دارد

تاریخ انتشار : 10 تیر 1396کد مطلب : 52099زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمد بحرانی صداپیشه عروسک جناب خان در خندوانه با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره بازگشت جناب خان به خندوانه توضیح داد.

ناگفته های محمد بحرانی از بازگشت جناب خان

جناب خان را همه ما با لهجه شیرینش و شخصیت جالبی که در خندوانه داشت میشناسیم ، شخصیتی که وقتی از برنامه رامبد جوان رفت جای خالی او تا مدتها در برنامه احساس میشد و حتی عروسک های جایگزین هم نتوانستند جای خالی اش را پر کنند.

جناب خان را بعد از کلاه قرمزی میتوان پرطرفدارترین عروسک در ایران بدانیم. عروسکی که در برنامه ی تلویزیونی خنداوانه دیده و محبوب شد و خیلی از تماشاگران را پای تلویزیون نشاند. شخصیت جناب خان برای اولین بار در مجموعه نمایش خانگی کوچه مروارید ساخته سعید سالارزهی مطرح شد و در خندوانه به محبوبیت رسید. محمد بحرانی صداپیشه عروسک های محبوب و پرطرفدار مجموعه کلاه قرمزی که صداپیشگی جناب خان را نیز برعهده داشت درباره بازگشت جناب خان با انتشار پستی در اینستاگرامش توضیح داد.

محمد بحرانی درباره بازگشت جناب خان نوشت

جناب خان

محمد بحرانی صداپیشه جناب خان در خندوانه

سلام و عرض ارادت.
پاسخ به چند سوال.
عروسکی به نام ملوان هرگز وجود خارجی نداشته است و بنده هرگز هیچ جا اسمی از عروسک ملوان نیاورده ام. رامبد عزیز به خاطر لطفی که به بنده داشته اند یکی دو بار صحبت از عروسک جدید با صداپیشگی بنده کرده اند اما ایشان هم هرگز نامی از ملوان نیاورده اند. بله. از ابتدای نبودن جناب خان،سفارش عروسک جدید مطرح بوده و هنوز هم منتفی نیست، بنده و دوستانم هم به عروسک جدید فکر کرده ایم و تست هم زده ایم اما هنوز که هنوز است به هیچ نتیجه ی روشن و قابل قبولی نرسیده ایم که البته شاید به خاطر دلبستگی بنده و همکارانم به کاراکتر جناب خان باشد.به روشنی می گویم از روز اول نبودن جناب خان تا همین الان حتی یک روز هم دست از تلاش برای بازگرداندن جناب خان برنداشته ام. و کماکان امیدوارم که جناب خان را دوباره ببینیم. دستبوس تک تکتان هستم که بعد از ماه ها نبودن جناب خان هنوز و هر روز از ابراز محبتتان به بنده و جناب خان دریغ نمی کنید.هیچ چیز هنوز روشن و مشخص نیست. به هر نتیجه ی روشنی که رسیدیم بلافاصله از همین جا به اطلاعتان می رسانم. اما از ته دلم امیدوارم .ارادتمند همه ی شما . محمد بحرانی.

تلاش برای بازگرداندن جناب خان به خندوانه ادامه دارد

4.738
این مطلب مفید بود ؟362
برگرفته از صفحه شخصی محمد بحرانی / م.ف
وبگردی