انتخاب کمربند
انتخاب کمربند, جوراب و پوشت مناسب از نکات ریز ولی بسیار تاثیرگذار در شیک پوشی آقایان است, ما کمک تان میکنیم تا یک تیپ عالی برای خود بسازید.

نکات مهم در انتخاب کمربند و جوراب

اکسسوری ها تنها یک قطعه اضافه روی لباس شما نیستند بلکه میتوانند سبک پوشش مردانه را شکل دهند. برای رسیدن به یک تیپ جذاب و مناسب باید به کمک اکسسوری ها ظاهری هماهنگ بسازید.

شیک پوشی آقایان شامل موارد بسیاری است، اعم از انتخاب کت و شلوار، ست کردن پیراهن با کت و شلوار، انتخاب پوشت، جوراب و کمربند. در این مقاله شما را با نکته های مهم در انتخاب پوشت، جوراب کمربند آشنا می کنیم.

 

از پوشت مربعی استفاده کنید

پوشت را تا کنید و به طور مرتب آن را در جیب قرار دهید و از بالا نگاهی به آن بیندازید. این نوع مدل با هر نوع کت و شلواری متناسب است و روشی عالی برای نشان دادن شخصیت شماست. نکته دیگر این است که پوشت باید با طرح یا پارچه کراوات شما متناسب باشد.

 

انتخاب کمربند

اصول انتخاب پوشت مناسب

 

 

کفش های صحیح بپوشید

برای روزهای معمولی می توانید از کفش های قهوه ای تیره استفاده کنید. این نوع کفش ها با لباس خاکستری زغالی و آبی سرمه ای ست می شوند. همچنین می توانید در صورت استفاده از کت و شلوارهایی به رنگ روشن از کفش هایی به رنگ قهوه ای روشن تر یا خرمایی روشن نیز استفاده کنید. کفش های تخت یا آکسفورد رایج ترین کفش ها برای پوشیدن با کت و شلوارها محسوب می شوند، با این حال می توانید استایل خود را طبق موقعیتی که در آن قرار دارید تغییر دهید.

 

انتخاب کمربند

کفش مناسب برای کت شلوار

 

در هنگام خرید جوراب به بلندی آن توجه کنید

جوراب ها نقش مهمی در استایل بازی می کنند، همیشه جورابی را انتخاب کنید که زمانی که می خواهید بنشینید جوراب تان مچ پای تان را بپوشاند. جوراب هایی را انتخاب کنید که تا نیمه ساق پاهایتان را بپوشاند. رنگ ها و طرح های مختلف را با هم ترکیب کنید یا به سادگی سیاه و خاکستری را به کار ببرید.

 

انتخاب کمربند

جوراب مردانه مناسب

 

 

کمربند نازک انتخاب کنید

کمربند برای فیت شدن با کت و شلوار ضروری می باشد. با این وجود، نمی خواهید کمربندی بزرگ و سنگین با یک سگک ببندید که بر کل ظاهر شما تاثیر بگذارد. در عوض، به سراغ کمربندی نازک همرنگ کفش های تان بروید، رنگ سگک هم به رنگ نقره ای، طلایی یا برنزه باشد. هر چه ساده تر بهتر.

 

انتخاب کمربند

نحوه انتخاب کمربند مناسب

 

اصول انتخاب پوشت، جوراب و کمربند

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از سیمرغ -/ح
برچسب : جوراب کمربند
وبگردی