زیبایی خانه
برای زیبایی بیشتر دکوراسیون خانه ایده ها و ترفندهای ساده ای وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوانید خانه ای زیبا و دوست داشتنی داشته باشید.

ایده هایی ساده برای زیبایی خانه

برای زیبایی خانه و دکوراسیون آن لازم نیست کار سختی انجام دهید با چند ایده ساده و ترفندهای دکوراسیونی میتوانید منزل تان را از این رو به آن رو کنید. فقط کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید و از ایجاد تغییرات نترسید. برای زیباتر شدن دکوراسیون لازم نیست کلی هزینه کنید با ایده هایی که در این بخش از نمناک به شما معرفی میکنیم میتوانید خانه ای زیبا داشته باشید.

زیبایی دکوراسیون منزل

ترفندهای زیبایی دکوراسیون منزل

- شاید شما هم جزو افرادی باشید که تصور میکنند اگر یک تابلوی گرانقیمت روی دیوار نصب کنند بهترین کار را انجام داده اند اما برای زیباتر شدن دکوراسیون دیوار بهتر است از چند تابلوی هنری در سایز های مختلف در کنار هم استفاده کنید. نصب چند تابلوی هنری ساده در کنار هم نمای فوق العاده ای به دیوار میبخشد.

- برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب ساده ترین ایده این است که از چند کوسن زیبا در طرح های جالب برای روی تخت خواب تان استفاده کنید.

دکوراسیون شیک خانه

دکوراسیون اتاق خواب شیک

- برای داشتن منزلی زیبا باید از شلوغ کردن فضا بپرهیزید و سعی کنید از رنگ های ملایم و گرم برای وسایل منزل تان استفاده کنید، شلوغ بودن دکوراسیون اصلا جنبه زیبایی ندارد و خسته کننده است.

- نقطه مرکزی خانه را پیدا کنید و تلویزیون را آنجا قرار دهید، تلویزیون باید جایی قرار بگیرد که همه بتوانند آن را ببینند پس سعی نکنید تلویزیون را پنهان کنید.

زیبایی خانه

ایده های ساده برای زیبایی خانه 

- اگر امکان این وجود ندارد که کل خانه را کاغذ دیواری کنید میتوانید فقط دو دیوار را با کاغذ دیواری بپوشانید، دو دیوار روبروی هم که یکی از آن ها دیوار تلویزیون باشد.

 

ایده ها و ترفندهای ساده برای زیبایی دکوراسیون خانه + عکس

3.523
این مطلب مفید بود ؟167
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی