بنیامین بهادری

ناگفته های بنیامین بهادری از انتخاب شایلی در سلام بمبئی

تاریخ انتشار : 9 فروردین 1396کد مطلب : 46738زمان مطالعه : 4 دقیقه
بنیامین بهادری خواننده جوان کشورمان درباره اولین تجربه سینمایی و نحوه انتخاب همسرش برای ایفای نقش در فیلم سلام بمبئی میگوید.

گپی با بنیامین بهادری خواننده جوان کشورمان

بنیامین بهادری خواننده محبوبی که بعد از ایفای نقش در فیلم سینمایی سلام بمبئی در بین مردم محبوب تر شد پای گفتگوی ما نشست و ناگفته هایی از نحوه انتخاب همسرش برای ایفای نقش در این فیلم گفت .

بنیامین بهادری و شایلی محمودی در سال 95 با هم ازدواج کردند و طبیعتا بعید بود که ما بی خیال آن ها بشویم. این گفتگو هم نکاتی دارد که خواندن ان خالی از لطف نیست.

گفتگویی جذاب و خواندنی با بنیامین بهادری

داستان حضور شایلی از کجا شروع شد؟
وقتی قرار شد بازی کنم دیدم در انتخاب نقش رو به روی من که دختری هندی است، تردید دارند. گفتم اجازه بدهید که آن نقش را شایلی بازی کند کارگردان به من گفت من ایشان را ندیده ام. مگر شایلی هندی صحبت می کند؟ من پیشنهاد دادم که جلسه ای بگذارند و او را ببینند و پس از برگزاری جلسه قربان به من زنگ زد و گفت ایشان از همه شما بهتر بازی می کند!

یعنی پیشنهاد حضور شایلی، مستقیم از شما مطرح شد؟
بله کسی نمی دانست که شایلی هندی است و می تواند بازی کند من به آن ها گفتم.

خودتان از پیش به این موضوع فکر کرده بودید؟
از همان وقتی که بازی در «سلام بمبئی» را به من پیشنهاد دادند به این موضوع فکر کرده بودم ولی اگر از اول این پیشنهاد را می دادم با مقاومت روبرو می شد صبر کردم و تقریبا به هیچ کس حتی به خود شایلی هم نگفتم تا روزهای قبل از فیلمبرداری و مسافرت گروه به هند حرفی نزدم فکر می کنم روز اخر بود و تصمیم داشتند به محض ورود به بمبئی از چند بازیگر که قبلا تست گرفته بودند یکی را انتخاب کنند همان روز من این پیشنهاد را دادم حتی برای خواندن ترانه ام در فیلم هیچ اصراری نداشتم و چندین ترانه از دیگران انتخاب کرده بودند وقتی به مرور جلو رفتیم هم تهیه کننده و هم کارگردان گفتند که حتما تو باید بخوانی که در نهایت من دو ترانه ساختم و در فیلم خواندم.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری و همسرش در سلام بمبئی

دوست نداشتید اولین تجربه تان سینمایی تر و از فضای تجاری دورتر باشد؟ شاید آن موقع می توانستید استعدادتان را بهتر بروز دهید.
اگر کسی بخواهد بفهمد بنیامین بازیگر است یا نه، به نظرم در همان چند سکانس اول می فهمد که این شخص باید ادامه بدهد یا خیر و ربطی به فیلم و قصه ندارد ما یک خروجی پرمخاطب داشتیم و مردم به همدیگر توصیه می کردند که کار را ببینند ولی شاید این گونه که شما می گویید نمی توان سلام بمبئی را با فیلم فرهادی مقایسه کرد. درست است که این فیلم اسکار بگیر نیست، ولی مردم با دیدن بازی من می فهمند که این بازیگر می تواند ادامه بدهد و فیلم های بهتری بازی کند یا نه.

لقبی که دوستداران تان برای شما انتخاب کرده اند آقای عشق است مخاطب شما با این پس زمینه ذهنی که در ذهنش دارد به تماشای «سلام بمبئی» نشست بعد از تماشای فیلم هم همان ذهنیت را درباره شما داشتند؟
بله این چیزی است که ان شاء الله تا دم مرگ از من جدا نمی شود.

یعنی واقعا شخصیت شما همان آقای عشق خسته و غمگین است؟
نه چرا خسته و غمگین؟ همه مردم با آهنگ دنیا دیگه مثل تو نداره بالا و پایین پریدند.

دوست دارید ایده آل ترین تصویری که از شما در صفحه جادویی دیده می شود چه باشد؟ من فکر می کنم آقای عشق می تواند سکانس هایی را در سینما داشته باشد.
در موسیقی هم هنوز برداشت های جالبی در ذهنم دارم که آن ها را نساخته ام و اجرا نکرده ام در سینما که خیلی برایمان بکرتر است و هنوز خیلی تصاویر اتفاق نیفتاده ای است که من می توانم در آن صحنه ها حضور داشته باشم.

احیانا یکی از این تصویرها زندگی شخصی خودتان نیست؟ خواننده ای که به هر حال هیچ کس نمی دانست فرزند و همسر دارد و آن اتفاق ها افتاد آیا دوست نداشتید سناریوی واقعی زندگی تان فیلم شود؟
سئوال تان برایم خیلی غم انگیز است امیدوارم بعد از من آن فیلم را بسازند چون دلم نمی خواهد با ان مواجه شوم.

اگر قرار به ساختنش باشد و خودتان در آن فیلم بازی کنید دوست دارید کدام بازیگر در نقش نسیم بازی کند؟
من به ساخت چنین فیلمی فکر نکرده بودم و الان هم که شما درباره اش صحبت کردید آن را دور می بینم حتی به بازی خودم در آن فیلم فکر نکردم، ترجیح می دهم افراد دیگری در این فیلم بازی کنند ادامه دادن این بحث اذیتم می کند لطمه ادامه ندهید.

فقط یک سوال دیگر آیا شهاب حسینی برای بازی در نقش بنیامینی که در یک تصادف همسرش را از دست می دهد، گزینه خوبی است؟
الان در مورد چیزی صحبت می کنید که شاید هیچ وقت اتفاق نیفتد با این حال باز هم وارد عینیت می شوید و مصداق تعیین می کنید ولی اشکالی ندارد شهاب گزینه بسیار خوبی است.

ناگفته های بنیامین بهادری از انتخاب شایلی در سلام بمبئی

3.755
این مطلب مفید بود ؟4114
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی