جشنواره فیلم فجر
هشتمین روز جشنواره فیلم فجر 38 با نمایش چهار فیلم و حضور شهاب حسینی همراه بود.

در هشتمین روز جشنواره فجر چه گذشت

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به هشتمین روز خود رسید و روز گذشته هشتمین روز برگزاری این جشنواره مهم سینمایی بود.

در هشتمین روز جشنواره فجر چهار فیلم تعارض به کارگردانی محمدرضا لطفی، پدران ساخته سالم صلواتی ، من میترسم به کارگردانی بهنام بهزادی و شین به کارگردانی میثم کزازی و تهیه کنندگی شهاب حسینی به نمایش درآمد.

نشست خبری فیلم تعارض با حضور محمدرضا لطفی کارگردان، امیر سیدزاده تهیه کننده، رضا بهبودی و سودابه بیضایی بازیگران فیلم، بابک قائم تدوینگر، حمید یراقچیان موسیقی، حسین قورچیان صداگذار، علی گراکویی صدابردار، افسانه صرفه جو طراح صحنه و لباس و پدرام زرگر طراح چهره پردازی این فیلم برگزار شد.

رضا بهبودی و سودابه بیضایی

نشست خبری فیلم پدران با حضور سالم صلواتی کارگردان فیلم، شهرام مسلخی تهیه کننده، علی ثانی فر، هدایت هاشمی، گلاره عباسی، مهشید ناصری، مهدخت مولایی، کیوان پرمهر بازیگران این فیلم و برخی عوامل دیگر برگزار شد.

گلاره عباسی

تصویربرداری فیلم پدران در همدان انجام شد و یکی از انتقادات مطرح شده از سوی خبرنگاران به این فیلم استفاده نادرست از لهجه همدانی بود که با خنده هدایت هاشمی مواجه شد.

بازیگران فیلم پدران

نشست خبری فیلم من می ترسم با حضور بهنام بهزادی نویسنده،تهیه کننده و کارگردان فیلم ، پوریا رحیمی سام،ستاره پسیانی، مجید جعفری و یگانه رفتاری بازیگران فیلم، امین جعفری مدیر فیلمبرداری، آیدین ظریف طراح صحنه و لباس برگزار شد.

بانیپال شومن

فیلم شین به کارگردانی میثم کزازی و تهیه کنندگی شهاب حسینی یکی از فیلم هایی بود که در بخش خارج از مسابقه در جشنواره فجر به نمایش درآمد. شهاب حسینی بعد از سالها در جشنواره فجر حاضر شد و نشست خبری این فیلم با حواشی زیادی همراه بود.

شهاب حسینی

شهاب حسینی که بعد از سالها با فیلم سینمایی شین به عنوان بازیگر و تهیه کننده در جشنواره فجر حضور یافته بود درباره عملکرد مسعود کیمیایی برای انصراف از جشنواره صحبت کرد و این رویکرد را مورد انتقاد قرار داد و به حوادث اخیر جامعه واکنش نشان داد و با مردم داغدیده ابراز همدردی کرد.

این بازیگر کشورمان در این نشست خبری درباره رویکرد همیشگی اش در سینمای ایران و نامه ای که برای بازگشت بهروز وثوقی نوشته بود صحبت کرد.

حضور شهاب حسینی در هشتمین روز جشنواره فجر+تصاویر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
وبگردی