رومیزی میز غذاخوری
مدل رومیزی های جدید میز غذاخوری امروزه پولکی، گیپوری، نگین دار، گلدوزی شده هستند که زیبایی میز غذاخوری را چندین برابر میکنند.

مدل رومیزی میز غذاخوری جدید

نکات ریز و درشت بسیاری هست که در زیبایی میزغذاخوری تاثیر میگذارند که یکی از مهم ترین آن ها رومیزی است، برای انتخاب بهترین مدل رومیزی باید مدل میز غذاخوری و سبک دکوراسیون منزل تان را در نظر بگیرید . اگر دکوراسیون منزل تان مدرن باشد در این بخش از نمناک مدل رومیزی های مد روز و شیکی برایتان داریم پس تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

رومیزی گل گلی

مدل رومیزی گل گلی جدید

رومیزی های میز ناهارخوری امروزه تغییرات زیادی کرده اند و میشود گفت نسبت به قبل فوق العاده زیباتر شده اند. رومیزی های جدید نگین دار، پولکی، گیپوری، گلدوزی شده هستند که به میز غذاخوری حسابی جلوه میدهند.

رومیزی ناهارخوری

رومیزی میز ناهارخوری عروس

تصویر زیر نشان دهنده رومیزی پولکی است که در عین سادگی بینهایت زیبا است، رومیزی های پولکی در رنگ های مختلف وجود دارند اما همه شان مدل های ساده ای دارند زیرا پولک به تنهایی زیبایی آن ها را تکمیل میکند.

رومیزی پولکی

رومیزی پولکی برای میز غذاخوری

رومیزی گیپور

رومیزی گیپور برای میز گرد

رومیزی های نگین دار نسل جدید رومیزی های میزغذاخوری هستند که همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید بسیار لاکچری و شیک اند. این سبک از رومیزی جنس مخمل دارد و معمولا مشکی رنگ است برای اینکه نگین ها روی رنگ مشکی خودشان را نشان میدهد.

رومیزی نگین دار

رومیزی نگین دار برای میز ناهارخوری

رومیزی نگین دار

مدل رومیزی نگین دار شیک

رومیزی گلدوزی شده

رومیزی گلدوزی شده برای ناهارخوری

نسل جدید رومیزی های میز غذاخوری گیپور و نگین دار + تصاویر

3.942
این مطلب مفید بود ؟339
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی