زایمان وسط خیابان
شاید زن باردار جوان هنگامی که برای خرید از خانه به سمت فروشگاه حرکت کرد نمی دانست که قرار است راحت ترین زایمان طبیعی دنیا را تجربه کند ، او بعد از زایمان وسط خیابان بدون هیچ مشکلی به خانه بازگشت.

زایمان ناگهانی و عجیب زن باردار وسط خیابان!

زایمان وسط خیابان ! یکی از عجیب ترین اخبار امروز مربوط به زن بارداری بود که زایمان ناگهانی خود را هنگامی که برای خرید از خانه بیرون رفته بود تجربه کرد ، در کمال حیرت شاهدان این زن بدون هیچ مشکلی بعد از به دنیا آوردن نوزادش به پیاده به سمت خانه اش رفت.

Woman unexpectedly gives birth while she's out shopping - and then calmly walks home with her new child

زایمان وسط خیابان

زنی که بعد از زایمان وسط خیابان نوزادش را درآغوش گرفته و به خانه بازگشت 

زایمان ناگهانی زن باردار چینی در راه رفتن به فروشگاه!

صدای فریاد زنی که درخواست کمک داشت حلقه ای از زنان را در گوشه ای از خیابان تشکیل داد ، زنانی که برای زایمان ناگهانی و زودهنگام زن باردار دور او جمع شدند.

به گزارش میرر زن جوانی در شهر "یونفو" چین برای خرید از منزل خارج شده بود که در مسیر فروشگاه متوجه نشانه های زایمان در خود شد ، در همان لحظه فریاد کشید تا از دیگران درخواست کمک کند اما قبل از اینکه کسی اقدام به کمک کند نوزاد به دنیا آمد .

زایمان وسط خیابان

زنانی که برای کمک به زن باردار آمده بودند باورشان نمی شد که این زن بدن کمک کسی و به این راحتی زایمان کرده و حالش کاملا خوب است.

آمبولانسی که توسط مردم برای کمک به این زن خبر شده بود به محل رسید و پرستار با انجام اقدامات لازم برای ناف نوزاد وتمیز کردن او باقی کارها را انجام داد.

زایمان وسط خیابان

زایمان طبیعی زن باردار وسط خیابان 

تعجب انها زمانی به اوج رسید که زنی که چند دقیقه از زایمان طبیعی اش می گذشت نوزادش را به یک پارچه پیچیده و به سمت خانه اش پیاده حرکت کرد.

کیفیت تصاویر در سایت منبع به همین صورت بوده است.

زایمان عجیب زن باردار وسط خیابان! + تصاویر

3.5224
این مطلب مفید بود ؟15965
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی