بهترین شهر ایران
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه شهرداری تبریز در شش ماهه اول سال بدون در نظر گرفتن وام و اوراق 80 درصد بودجه را محقق کرده است، گفت: تبریز بار دیگر به عنوان بهترین شهر ایران برای زندگی از طرف سازمان ملل انتخاب شده است.

تبریز بهترین شهر ایران برای زندگی

شهرام دبیری در جلسه ظهر امروز شورای شهر با بیان اینکه تبریز بار دیگر به عنوان بهترین شهر ایران برای زندگی از طرف سازمان ملل انتخاب شده است گفت:این اتفاق را به تمام شهروندان تبریک عرض می کنم.

وی 14 مهر روز دامپزشک را گرامی داشت و افزود:شعار این روز غذای سالم و انسان سالم است که به تمام دامپزشکان خسته نباشید عرض می کنم.

دبیری با گرامیداشت 13 مهر روز نیروی انتظامی و تبریک این روز تصریح کرد:این افراد با تلاش شبانه روزی امنیت را برقرار می کنند.

شهرام دبیری

 

وی در ادامه به روز کودک نیز اشاره کرد و ادامه داد:جا دارد شهرداری برای این روز برنامه ویژه در نظر داشته باشد و همزمان با تمام جهان این روز در تبریز نیز گرامی داشته شود.

رئیس شورای شهر تبریز در ادامه به درآمد شهرداری در 6 ماه نخست سال جاری اشاره و تصریح کرد:درآمد مناطق شهرداری 780 میلیارد تومان و شرکت های تابعه 240 میلیارد تومان بوده که در کل 67 درصد بودجه محقق شده است که اگر وام و اوراق مشارکت را در نظر نگیریم 80 درصد بودجه تحقق یافته است.

بهترین شهر ایران برای زندگی کجاست؟

3.555
این مطلب مفید بود ؟3916
برگرفته از فارس - /م
وبگردی