پژمان بازغی

برنامه های نوروز 99 در شبکه نسیم

تاریخ انتشار : 7 اسفند 1398کد مطلب : 58585زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازگشت خندوانه و دورهمی و آغاز فصل جدید کودک شو برنامه های شبکه نسیم در نوروز 99 هستند که زمان دقیق پخش آنها مشخص شد.

زمان پخش برنامه های نوروز شبکه نسیم

شبکه نسیم یکی از پرمخاطب ترین شبکه های تلویزیون است که به دلیل پخش مسابقه و برنامه های سرگرم کننده مخاطبان زیادی دارد.

با نزدیک شدن به ایام نوروز شبکه نسیم هم به مانند شبکه های دیگر آماده پخش برنامه هایی متنوع برای ایام نوروز شد و خبرهایی جدید از پخش چند برنامه پرطرفدار این شبکه اعلام شد.

برنامه های آماده پخش شبکه نسیم در نوروز 99

برنامه کودک شو ، خندوانه و دورهمی ویژه برنامه هایی هستند که پخش آنها در ایام نوروز 99 در شبکه نسیم آغاز میشود و پخش برنامه چهل تیکه هم در این شبکه ادامه دارد.

برنامه چهل تیکه

برنامه چهل تیکه با اجرای محمدرضا علیمردانی یکی از برنامه های پرمخاطب شبکه نسیم است که به عنوان برنامه تحویل سال 99 در نظرگرفته شده است.

این برنامه که با حضور مهمانان هنرمند و مرور خاطرات گذشته چهره ها روی آنتن میرفت مهمان شب تحویل سال تلویزیون در شبکه نسیم است.

محمدرضا علیمردانی

برنامه کودک شو

برنامه کودک شو با اجرای پژمان بازغی یکی دیگر از برنامه های پرمخاطب شبکه نسیم است که بعد از چند ماه دوری با فصلی تازه به این شبکه بازمیگردد.

این برنامه که با حضور کودکان و خانواده هایشان و با هدف افزایش شناخت خانواده ها از کودکانشان پخش میشد از 27 اسفندماه به آنتن شبکه نسیم بازمیگردد و در ایام نوروز مهمان این شبکه خواهد بود.

پژمان بازغی

برنامه خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان یکی دیگر از برنامه های پرطرفدار شبکه نسیم است که شش فصل را پشت سر گذاشت و آخرین قسمت فصل ششم این برنامه فروردین ماه امسال روی آنتن رفت.

فصل هفتم خندوانه با اجرای رامبد جوان در ایام نوروز 99 هر هفته از شنبه تا سه شنبه پخش خواهد شد.

رامبد جوان

برنامه دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری یکی دیگر از برنامه های شبکه نسیم است که در ایام نوروز 99 در شبهای پایانی هفته از چهارشنبه تا جمعه پخش میشود.

فصل چهارم برنامه دورهمی بعد از ماه ها دوری از آنتن تلویزیون شب یلدا با ویژه برنامه ای یلدایی پخش شد و بعد از مدتی توقف دوباره پخش این برنامه از سر گرفته شد و در ایام نوروز هم ادامه دارد.

مهران مدیری

برنامه های نوروز 99 در شبکه نسیم از خندوانه و دورهمی تا کودک شو

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی