ازدواج عمو پورنگ

داریوش فرضیایی ( عمو پورنگ ) ازدواج کرد؟ + عکس

تاریخ انتشار : 13 فروردین 1397کد مطلب : 66430زمان مطالعه : 2 دقیقه
داریوش فرضیایی مشهور به عمو پورنگ از مجریان با اخلاق و بسیار دوست داشتنی برنامه های کودک و نوجوان عکسی در اینستاگرام منتشر کرده که بوی ازدواج میدهد. عمو پورنگ نسبت به شایعه ازدواجش واکنش نشان داد.

 

 پست اینستاگرامی عموپورنگ بوی ازدواج میدهد

داریوش فرضیایی مجری برنامه های کودک و نوجوان که به عمو پورنگ شهرت دارد، پستی در اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می دهد ظاهرا ازدواج کرده است.

داریوش فرضیایی مجری برنامه های کودک و نوجوان با انتشار پستی دراینستاگرام از ازدواجش خبر داد. او مستقیما به این موضوع اشاره ای نکرده است، اما کامنت هایی که کاربران زیر پستش گذاشته اند نیز ظاهرا ازدواج او را تأیید می کند. 

داریوش فرضیایی مشهور به عموپورنگ در اینستاگرام نوشت:

 " تصورش دور نیست 
شاید برای شما نیز اتفاق بیفتد "
اینستاگرام عموپورنگ
 

عکس جدید عموپورنگ در اینستاگرام که بوی ازدواج میدهد

گفتنی است؛ داریوش فرضیایی یکی از مجریان محبوب و باسابقه ی برنامه های کودک است که مجموعه "محله ی گل و بلبل" که از شبکه ی دو سیما پخش می شد نیز ایفای نقش کرده است.

 البته برخی از کاربران از این عکس به عنوان دروغ سیزده یاد کردند. تا کنون داریوش فرضیایی نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداده است.

داریوش فرضیایی ( عمو پورنگ ) شایعه ازدواجش را تکذیب کرد

داریوش فرضیایی پس از انتشار خبر ازدواجش با پست جدیدی در اینستاگرام این شایعه را تکذیب کرد.

داریوش فرضیایی نوشت:

سلام دوستان ًً
ظاهرا پست اخیر بنده ابهاماتی را بهمراه داشته که باید توضیحاتی را خدمتتان عرض کنم ، از جمله اینکه عکس منتشر شده مربوط به مراسم نامزدی یکی از بیننده های عزیز ( ر - ی )است که سالها با برنامه های عموپورنگ خاطره داشته و بزرگ شده و برای خوشحال نمودن بنده عکس فوق را با این عبارت برایم ارسال نمود " عمو جان سلام 
تصورش دور نیست شاید برای شما نیز اتفاق بیفتد ، دخترتون عروس شد " شنیدن این خبر انقدر مرا خشنود و مسرور ساخت که تصمیم گرفتم عکس و جمله ایشون رو در صفحه ام قرار بدم که متاسفانه حواشی زیادی بهمراه داشت تا جاییکه همکاران و حتی اقوام زنگ میزدند و شوکه بودند که چرا ما از ازدواجت خبردار نشدیم ، گواه سخنان بنده هم دوستان خوبم در رادیو اقایان فرزاد حسنی و افشین حسین خانی و هستند که همین چند دقیقه پیش ارتباط تلفنی داشتیم و تایید میکنن که شایعه ای بیش نبوده 
با این حال از همه شما بزرگواران بابت اشتباهی که رخ داد عذرخواهی میکنم 
پی نوشت :حالا شما بذارید بحساب "دروغه ١٣ " 
مثلا

اینستاگرام عموپورنگ

پست جدید داریوش فرضیایی پس از شایعه ازدواجش

ازدواج عموپورنگ ، عموپورنگ ازدواج کرده است؟

4420
این مطلب مفید بود ؟33288
منبع : نمناک - /م
وبگردی