ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی | ازدواج ماه چهره خلیلی با یک فیلمبردار

تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1393کد مطلب : 6623زمان مطالعه : 2 دقیقه
بر اساس شنیده ها ماه چهره خلیلی بازیگر زن سریال کلاه پهلوی با یکی از فیلمبرداران مطرح سینما زندگی مشترک خود را آغاز کرده است تا یک ازدواج هنری دیگر در دفتر ازدواج های سینمایی کشور به ثبت برسد.

ماه چهره خلیلی متولد 1355 تهران است. وی دارای مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه اکسفورد انگلستان می باشد.  ماه چهره خلیلی که بازی های او را در «چشمان سیاه»،«تله»،«مختارنامه»،«درچشم باد»،«کلاه پهلوی» و... به یاد داریم چند روز پیش ازدواج کرد و به جرگه سینمایی های متاهل پیوست.

شنیده ها حاکی است خانم خلیلی زندگی مشترک خود را با یکی از فیلمبرداران مطرح سینما جشن گرفته و به این ترتیب یک ازدواج هنری دیگر در دفتر ازدواج های سینمایی کشور به ثبت رسید.

 

ماه چهره خلیلی


ماه چهره خلیلی دوره بازیگری را در method school در لندن گذراند و در سال 1382 برای اولین فعالیت سینمایی خود جهت بازی در فیلم چشمان سیاه بعد از 22 سال به ایران آمد و دوره دیگری از بازیگری و کارگردانی را در مؤسسه سمعی و بصری استاد سمندریان در سال 84 پشت سر گذاشت.
ماه چهره خلیلی این روزها مشغول بازی در مجموعه تلویزیونی «گذر از رنج ها» به کارگردانی فریدون حسن پور است.

ماه چهره خلیلی در سریال کلاه پهلوی

دلایل ازدواج نکردن ماه چهره خلیلی:

پیشتر در تیرماه 1392 ماه چهره خلیلی در گفت و گو با زندگی ایرانی از دلایل ازدواج نکردنش سخن گفته بود که توجه شما را به این گفتگو جلب می کنیم.

ماه چهره خلیلی در گفت وگویی با «زندگی ایرانی» در باره علت ازدواج نکردنش گفته است:من اگر در کنار خانواده نباشم در ایران و مشغول کار هستم.
سه چهار سال هم هست که اغلب کارهایی که انجام دادم در شهرستان فیلمبرداری می شده و مدام در سفر بوده ام. فکر می کنم وقت برای ازدواج هست. الان در حوزه کاری ام بعد از 10 سال تازه در کار جا افتاده ام. بعد از از دست دادن مادربزرگم، استاد سمندریان و ایرج قادری عزیز حس کردم تمام کسانی را که روی کمک و حمایتشان حساب می کردم از دست دادم و با درگذشت آنها احساس می کنم مسئولیتم بیش از گذشته است و دیگر وقتش رسیده که روی پای خودم بایستم.


پیدا کردن اولویت سوم یعنی ازدواج یک مقدار سخت است
وی در ادامه افزوده است:خیلی از بازیگران هستند که ازدواج کرده اند زندگی موفقی دارند و کارشان را هم به خوبی پیگیری می کنند. اما شرایط من به دلیل دوری از خانواده ام مقداری متفاوت است. تشکیل خانواده و آشنایی شرایط خاص خودش را می طلبد. خانواده و کار همیشه برای من در اولویت قرار داشته و به همین دلیل پیدا کردن اولویت سوم یعنی ازدواج یک مقدار سخت است.

ازدواج باید اتفاق بیافتد
خلیلی همچنین گفته است:فکر می کنم ازدواج چیزی است که باید قسمت انسان شود. ازدواج چیزی نیست که به دنبال آن برویم تا اتفاق بیافتد.

ماه چهره خلیلی ، ازدواج ماه چهره خلیلی با یک فیلمبردار

3.992
این مطلب مفید بود ؟7121
برگرفته از کافه سینما - شبکه ایران / ک
وبگردی