افزایش میل جنسی
نظرات مختلفی در رابطه با افزایش میل جنسی به واسطه اپیلاسیون و رفع موهای زائد بدن وجود دارد. متخصصان بعد از تحقیقات به پاسخ این سوال دست یافتند.

آیا اپیلاسیون موجب افزایش میل جنسی می شود؟

افزایش میل جنسی امروزه به دلیل سردمزاجی و ناتوانی های مختلف زن و مرد در این رابطه تبدیل به یکی از موضوعات مهم شده است. شاید شما هم شنیده باشید که برخی می گویند اپیلاسیون و رفع موهای زائد موجب تقویت و افزایش میل جنسی می شود حال این نظر درست است یا نادرست پزشکان متخصص پاسخ می دهند.

دکتر لورن استریکر استاد برجسته سلامت زنان در دانشکده ی پزشکی دانشگاه نورث وسترن است .این، متخصص زنان و زایمان در این زمینه گفت : در حالی که بسیاری از زنان به خاطر دلایل مذهبی موی خود را می زدایند٬ بسیاری معتقدند که بی مویی آلت باعث افزایش میل جنسی حین رابطه شده و احساس پاکیزگی و تمیزی بیشتری به شما می دهد.
سن٬ سطح اقتصادی اجتماعی٬ نژاد و مذهب همه و همه با مدل موی شما ارتباط دارد٬ اما آیا بین تمیزی زیر شکم و رفتار جنسی هم ارتباطی هست؟

اپیلاسیون

آیا اپیلاسیون راهی برای افزایش میل جنسی است؟

معمولاً درد حاصل از زدودن مو در زنانی که متاهل هستند بیشتر دیده می شود تا در مورد افراد مجرد٬ اما هیچ کس ارتباط خاص بین فعالیت های جنسی و زدودن موهای آلت را بررسی نکرده است.
اخیرا طی تحقیقی که دانشمندان دانشگاه هندوستان بر روی خاطرات زنان بین 18 تا 68 سال انجام دادند دریافتند که کسی که موی خود را می زداید٬ میزان علاقه اش برای داشتن رابطه ی جنسی و فعالیت های جنسی خاص بیشتر است. «سن» هم یکی از عوامل دخیل در این داستان در این تحقیق بررسی شد و نتیجه نشان داد که هیچ ارتباطی بین زدودن مو و نژاد٬ مسائل اخلاقی و تحصیلات وجود نداشت.
بنابراین سخت است که بخواهیم بگوییم زنان به خاطر فعالیت های جنسی و آمادگی برای آن، موی خود را می زدایند و یا این کار باعث برانگیختگی بیشتر شخص می شود. به خاطر داشته باشید که تا حد امکان از اپیلاسیون خودداری کنید٬ چرا که داغ بوده و باعث فرو رفتن مو در گوشت و ایجاد ورم های قرمز بدترکیب می شود که همه می تواند از عواقب آن باشد و از یاد نبرید که موهای طبیعی اطراف آلت برای کاهش اصطکاک حین دخول است.

 

افزایش میل جنسی با اپیلاسیون صحت دارد؟

4168
این مطلب مفید بود ؟13533
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از الو دکتر /ن
وبگردی