سرمربی تیم ملی ایران

زمان تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی ایران مشخص شد

تاریخ انتشار : 1 تیر 1400کد مطلب : 65911زمان مطالعه : 2 دقیقه
فدراسیون فوتبال ایران با تاکید بر دو عامل مهم، تکلیف کادر فنی تیم ملی را برای مرحله سوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر مشخص می کند.

مهر: تیم ملی فوتبال ایران پس از صعود به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر با بلاتکلیفی در انتخاب سرمربی خود روبرو شده است.

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران تا سال 2023 خود را نفر اول این تیم در امور فنی می داند اما شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون هنوز تصمیمی بر ادامه همکاری با او نگرفته است.

رابطه سرد عزیزی خادم با اسکوچیچ در حالی عیان شد که آنها پس از بازگشت کاروان ملی پوشان از بحرین به تهران جلسه ای با یکدیگر نداشتند و تماس تلفنی از جانب رئیس با سرمربی تیم نیز گرفته نشده است.

توانایی فنی اسکوچیچ برای صعود مقتدرانه ایران به جام جهانی 2022 قطر و همچنین شناخت او از رقیبان مرحله نهایی جزو مواردی است که مدیران فدراسیون نسبت آن تردید دارند تا انتخاب بهترین گزینه برای هدایت ملی پوشان تبدیل به چالش اصلی آنها شود.

عزیزی خادم که در اردوی تیم ملی در بحرین حضور داشت جلسات زیادی را با بازیکنان ملی پوش درباره عملکرد اسکوچیچ برگزار کرد، صحبت هایی که نشان از تأثیر آن در تصمیم گیری عزیزی خادم در قبال اسکوچیچ دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال به خوبی می داند زمان باقیمانده تا شروع دور بعدی مسابقات انتخابی جام جهانی، مهم ترین موضوع در انتخاب سرمربی تیم ملی ایران است. با این حال وی می خواهد تصمیم خود را پس از مشخص شدن حریفان در دور نهایی انتخابی جام جهانی 2022 و مشورت با هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال بگیرد.

عزیزی خادم قصد دارد یک روز پس از برگزاری قرعه کشی رقابت های مرحله نهایی جلسه ای با هیأت رئیسه ترتیب داده و در این باره تمام موارد را در میان بگذارد.

قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی قطر در قاره آسیا 10 تیرماه برگزار می شود و فدراسیون تصمیم دارد انتخاب نهایی خود را درباره سرمربی تیم ملی ایران تا 15 تیرماه اعلام کند.

فدراسیون فوتبال در حالی تصمیم به انتخاب سرمربی در نیمه تیرماه گرفته که بازی های تیم ملی ایران از 11 شهریورماه آغاز می شود.

انتهای پیام/م

 
 

 

زمان تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی ایران مشخص شد

52
این مطلب مفید بود ؟20
وبگردی