مجید صالحی
مجید صالحی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از ساخت سریال سالهای دور از خانه با بازی هادی کاظمی و احمد مهرانفر داد.

سالهای دور از خانه به نمایش خانگی آمد

مجید صالحی با سریال کمدی و پربازیگر سالهای دور از خانه به نمایش خانگی می آید. بازیگران طناز کشورمان در یک مجموعه کمدی دور هم جمع شدند و به زودی فیلمبرداری این اثر پربازیگر آغاز میشود.

هادی کاظمی و احمد مهرانفر دو شخصیت اصلی این سریال کمدی نمایش خانگی را تشکیل میدهند.

نمایش سالهای دور از خانه در شبکه نمایش خانگی

اسپین آف سریال شاهگوش با نام سال های دور از خانه به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی از پنجشنبه جلوی دوربین می رود.

سالهای دور از خانه

سالهای دور از خانه مجید صالحی در نمایش خانگی

سریال سالهای دور از خانه ، اسپین آف مجموعه پرمخاطب شاهگوش است که در آن، داستان های جذابی از خنجری و زهره، دو شخصیت دوست داشتنی سریال روایت می شود.

احمد مهرانفر

گریم احمد مهرانفر در شاهگوش

احمد مهرانفر و هادی کاظمی بازیگران نقش خنجری و زهره هستند و آزیتا حاجیان، احسان کریمی، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، آزاده زارعی، مهرناز بیات، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، خسرو احمدی بازیگران این سریال کمدی هستند.

سالهای دور از خانه

گریم احمد مهرانفر در سالهای دور از خانه

اسپین آف یا سریال جانبی در صنعت فیلم و سریال سازی به اثری گفته می شود که برگرفته از یک فیلم یا سریال دیگر باشد. اسپین آف جزئیات بیشتر از یک اثر (مانند موضوعات، تمرکز بر کاراکترها، داستان های پیش و پس از داستان اصلی) را روایت کند. .

هادی کاظمی

گریم هادی کاظمی در شاهگوش

سال های دور از خانه نخستین اسپین آف ایرانی است و بر دو شخصیت خنجری و زهره که در شاهگوش حضور داشتند تمرکز دارد. این سریال، ماجراهای آن دو را پس از پایان سربازی در کلانتری100 ملت، روایت می کند. 

هادی کاظمی

گریم هادی کاظمی در سالهای دور از خانه

کارگردان این سریال مجید صالحی است و تهیه کنندگی آن را محمدحسین قاسمی برعهده دارد. همچنین نویسندگان این سریال آقایان امیر حسین قاسمی و احمد مهرانفر می باشند.

سالهای دور از خانه با هادی کاظمی و احمد مهرانفر در نمایش خانگی

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی