شیوا طاهری

بازگشت دوباره بازیگر گذر از رنج ها به تلویزیون

تاریخ انتشار : 17 آبان 1396کد مطلب : 59424زمان مطالعه : 2 دقیقه
اپیزود شاهد از سریال روزهای بهتر با بازی شیوا طاهری بازیگر گذر از رنج ها به زودی روی آنتن شبکه یک سیما قرار میگیرد.

شیوا طاهری بازیگر گذر از رنج ها در سریالی جدید

شیوا طاهری بازیگری که با نقش دنیا در سریال گذر از رنج ها در بین مخاطبین تلویزیون شناخته شد با سریالی جدیدی دوباره راهی شبکه یک سیما شد. بازیگر گذر از رنج ها با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از ایفای نقش در سریال جدیدش داد.

شیوا طاهری

گریم بازیگر گذر از رنج ها در سریال جدیدش

شیوا طاهری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:پروژه ی شاهد هم تموم شد. خوشحالم که توو این کار با کریم امینی دوست قدیمی و همکار عزیز همبازی بودم. کریم أمینی که سه سال پیش در فیلم سینمایی آبنبات چوبی خیلی درخشید از همون موقع خیلی چیزا بمن یاد داد و خیلی از نقاط قوتم رو میدونشم. امیدوارم دوباره باهات کار کنم بهترین در ضمن این سریال از جمعه میره روو أنتن شبکه یک به کارگردانی محمد کرمانشاهی بینظیییییر.

مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر به کارگردانی محمد کرمانشاهی ، سریالی اپیزودیک است که این شبها از شبکه یک سیما در حال پخش است. اپیزود کهنه سرباز از مجموعه روزهای بهتر این شبها روی آنتن شبکه یک سیما رفته و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است.

شیوا طاهری

شیوا طاهری در سریال گذر از رنج ها

بعد از اتمام اپیزود کهنه سرباز با بازی پرویز فلاحی پور، رزیتا غفاری، حمید ابراهیمی، مجید پتکی، سیامک ادیب، علیرضا عباسی، احمدرضا اسعدی و حدیث نیکروکه در حال پخش از شبکه یک سیما است ، اپیزود شاهد از این مجموعه تلویزیونی روی آنتن میرود. شیوا طاهری بازیگر گذر از رنج ها یکی از بازیگرن اصلی این اپیزود است.

شیوا طاهری

شیوا طاهری بازیگر گذر از رنج ها در سریال روزهای بهتر

سیاوش طهمورث، سید مهرداد ضیایی، مرتضی کاظمی، افشین سنگ چاپ، ایمان صفا، کریم امینی، حشمت آرمیده، شیوا طاهری، ایلیا کیوان، سهند جاهدی، فرحناز منافی ظاهر، بهروز پیروزیان، آنا کیهانی، ایران مسعودی، سارا عابدی و ندا خلیق از بازیگران اپیزود شاهد در روزهای بهتر هستند.

تصویربرداری اپیزود شاهد به پایان رسیده است و به زودی بعد از اربعین حسینی روی آنتن میرود.

مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر سریالی اپیزودیک و کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که از جمعه تا چهارشنبه هر شب حوالی ساعت 22:15 از این شبکه پخش می شود.

فیلم جدید شیوا طاهری بازیگر نقش دنیا در گذر از رنج ها

2.715
این مطلب مفید بود ؟87
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : شیوا طاهری
وبگردی