ازدواج بچه ها
ازدواج بچه های کم سن و سال و برگزاری مراسم عروسی دختری 5 ساله با پسری 9 ساله آن هم به خاطر فردی که به تازگی فوت کرده است جنجال به پا کرد.

ازدواج بچه ها ، دختربچه 5 ساله و پسر9 ساله

تکرار ازدواج بچه ها و عروس و داماد های کم سن و سال در فضای مجازی جنجال به پا کرد ، این بار عروس 5 ساله را با داماد 9 ساله برای برگزاری مراسم ازدواج بسیار زودهنگامشان آورده بودند که همه چیز به هم ریخت.

تصاویر و ویدئوی منتشر شده که در یکی از روستاهای هندوستان ضبط شده است نشان می دهد که چطور والدین بی تدبیر فرزندانشان را از تمام لذت های دوران زیبای کودکی محروم می کنند.

Moment child bride, 5, and 9-year-old groom rescued by social services as they stood at altar

ازدواج بچه ها

ازدواج بچه ها در منطقه ای در هند برای اجرای رسم عجیب قدیمی

ازدواج جنجالی بچه ها طبق رسمی بعد از مرگ یکی از اعضای خانواده

ازدواج تکان دهنده دو کودک در "تلنگا" ی هند و البته اقدام سریع نیروهای پلیس و اعضای حمایت از کودکان که منجر به توقف مراسم شد به سرعت در این کشور منتشر و با واکنش هایی همراه شد.

یکی از میهمانان حاضر در این مراسم که با گوشی موبایلش در حال فیلمبرداری بود هنگامی که نیروهای مسئول فرا رسیدند دوربین خود را خاموش نکرد و به ضبط ادامه داد . در ویدئو مشاهده می شود که دختر و پسربچه را وارد محل برگزاری مراسم می کنند که چند دقیقه بعد ناگهان مسئولان وارد مراسم شده و این اقدام زشت را متوقف می کنند.

در کمال ناباوری برگزار کننده و اداره کننده این مراسم والدین دختربچه 5 ساله بودند که بنا بر یک باور قدیمی غیرمعقول اقدام به این کار کردند.

ازدواج بچه ها

ازدواج بچه ها در هند ، عروس 5 ساله و داماد 9 ساله

به گزارش میرر والدین عروس 5 ساله به نیروهای پلیس گفته اند که به تازگی یکی از اعضای خانواده فوت کرده است ، طبق یک رسم قدیمی اقوام به خانه ای که فردی در آن مرده باشد نمی آیند تا زمانی که مراسم و جشنی مثل جشن ازدواج در آن خانه برگزار شود.

ازدواج بچه ها

تنها عکس منتشر شده از عروس 5 ساله 

ما هم برای اجرای این رسم و برای آنکه اقوام دوباره به منزل ما بیایند تصمیم گرفتیم جشن ازدواجی برای دخترمان برگزار کنیم.

بر اساس گزارشات در همان روستا دختر 14 ساله ای با اعضای این سازمان صحبت کرد و گفت که مشابه همین مراسم و برای ارای همین رسم برای من مراسم ازدواج برگزار کرده بودند که من فرار کردم.

ازدواج بچه ها، عروس 5 ساله با داماد 9 ساله اش + تصاویر

2.7145
این مطلب مفید بود ؟7768
منبع : بخش خبری نمناک /ن
وبگردی