تصاویر خاص
در ادامه تصاویر عجیب و شگفت انگیز تاریخی را مشاهده می کنید که بسیار خاص هستند و تاریخ یک بار به خود دیده است.

تصاویر شگفت انگیز و تاریخی که تکرار نشده اند

تاریخ واقعا عجیب است ، سفرهای افرادی که پیش از ما در اینجا زیسته اند ، گفتنی، جذاب و الهام بخش است. باوجود نقوش و نوشته ها ، هیچ چیز به اندازه شنیدن داستان لذت بخش نیست و درحالیکه نقاشی ها و نوشته ها برای سال های طولانی بازگو کننده اتفاقات بودند هیچ چیز به اندازه یک عکس نمیتواند بیانگر حقایق و داستان های تاریخی باشد. همانطور که میگویند یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد اما حتی بعضی از عکس ها ارزش بالاتری دارند درست مثل عکس های تاریخی که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ، تصاویری که شما را به زمان مکان های دیگر می برد و با یک نگاه هوشمندانه و دقیق به گذشته می پردازد.

1. از میان کل جمعیت، یک مرد از انجام احترام نظامی نازی ها امتناع می کند.

2. نیکولا تسلا در آزمایشگاه خود روی گسترش مخابره کننده خود کار میکند.

3.این کودک دوست داشتنی اتریشی که از گرفتن کفش های جدید خود در طول جنگ جهانی اول لذت می برد.

4. ژست یک سرباز ناشناخته با نوشته ای پرمعنا روی کلاهش در طول جنگ ویتنام در سال 1965 مقابل دوربین .

5. کاترین سوئیزر که در تصویر او را مشاهده می کنید ، اولین زنی است که ماراتن بوستون را به اتمام رساند. او باید بیشتر از هر کس دیگری تلاش می کرد که بتواند مسابقه را به پایان برساند. در اینجا شاهد سازمان دهندگان مسابقه هستید که سعی در متوقف کردن او دارند.

6. تصویری ثبت شده در سال 1918 از زنانی که سخت در تلاش هستند تا یخ ها را به مقصد برسانند. 

7. سال 1939 و آلبرت انیشتین را در نزدیکی آب هایی ناسائو ، لانگ بیچ، نیویورک میبینید. مردی که نظریه نسبیت را بیان کرد در این تصویر در حال سپری کردن تعطیلات تابستانی و در حال لذت بردن از خورشید است.

8. این غار در یک کوه یخ در سال 1911 توسط هیئت اعزامی به قطب جنوب کشف شد.

9. تصویری خاص از برخی ستاره های دیزنی لند مثل سفیدبرفی و پلوتو که در صف منتظر گرفتن غذای خود هستند . این تصویر در یک کافه تریای مخصوص کارکنان دیزنی لند در  سال 1961 گرفته شده است .

10. در یک تصویر بدون شرح از سال 1938 در انگلستان خانمی را مشاهده می کنید که با صورت ماسک زده شده و کالسکه ی متفاوت فرزندش در حال عبور از خیایان است .

11. این عکس آخرین عکس گرفته شده از کشتی تایتانیک است.

12. گروهی از اردک های دوست داشتنی بعنوان درمان پزشکی یک کودک در سال 1956 کنار تخت بیمارستان در حال حرکت روی آب هستند .

13. تصویری ثبت شده از لحظات کشف معبد توت عنخ آمون در 1922 هوارد کارتر، پس از 3245 سال .

14. تصویری سراسر حرف ؛ نگاهی به این مردان شجاع بیاندازید که برای انجام این کار متحمل چه عذاب هایی بودند.

15.سنگ قبر عجیب زوج عاشق که در بخش دیگری از سرگرمی نمناک به طور کامل به آن پرداختیم و دانستید که این عکس مربوط به گور یک زن کاتولیک و شوهر پروتستانش است که به دلایلی نمیتوانستند کنار هم دفن شوند بنابراین به این شکل دفن شدند.

16. هانا استیلی را بعنوان اولین فردی که عکس دارد میشناسند ، یعنی شما شاهد عکس زنی هستید که قدیمی ترین فردی است که عکس دارد .

17. الویس پریسلی ستاره پرطرفدار سینما در حال خدمت در ارتش .

18. سالها پیش این قفس های کودک مخصوص کودکان آپارتمان نشین اختراع شد که اطمینان حاصل شود کودکان نور و هوای تازه کافی را دریافت می کنند.

19. تصویر به یاد ماندنی از شلوغ ترین کنسرت تاریخ ؛ در کنسرت وودستاک در سال 1969 جمعیت آنقدر افزایش پیدا کرد که به بیش از 400،000 نفر رسید و این جمعیت عظیم صحنه ای را خلق کرد که شما تصویرش را مشاهده می کنید.

20. صحنه ای خلق شده براثر تغییرات و وضع قوانین خاص رانندگی در سوئد در سال 1967 .

21. در این عکس شاهد یک زن ارمنی هستید که در سال 1999 از خانه اش با یک اسلحه محافظت می کند. این تصویر از او در 106 سالگی اش به تصویر کشیده شده است.

 

تصاویری خاص که تاریخ تنها 1 بار به خود دید

4.41021
این مطلب مفید بود ؟900121
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی