کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد در آستانه رفتن به بوندس لیگا آلمان

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1397کد مطلب : 67185زمان مطالعه : 3 دقیقه
رسانه های یونانی اعلام کردند که کریم انصاری فرد ستاره ایرانی خط حمله المپیاکوس فاصله زیادی با پیوستن به یک باشگاه آلمانی در بوندس لیگا ندارد.

انصاری فرد در آستانه کوچ به باشگاه بزرگ آلمانی در بوندس لیگا

رسانه های یونان در فاصله یکی دو هفته تا بسته شدن پرونده این فصل از رقابت های سوپرلیگ به جدایی ستاره ایرانی و آقای گل رقابت ها از المپیاکوس دامن زدند.
کریم انصاری فرد ستاره ایرانی خط حمله المپیاکوس در یکی از فصل های پرفراز و نشیب خود در یونان همچنان به عنوان ستاره بی چون و چرای خط حمله مدافع عنوان قهرمانی در حال درخشش است تا جایی که با گلزنی در این هفته از رقابت ها موفق شد با به ثمر رساندن پانزدهمین گل خود در کنار پروویچ مهاجم پائوک صدر جدول برترین گلزنان را به خود اختصاص و همچنان یکی از مدعیان اصلی آقای گلی یونان باشد.
انصاری فرد در حالی این فصل با چنین درخششی مرد اول خط حمله المپیاکوس معرفی شد که در هفته های ابتدایی به خاطر اختلاف با مربی آلبانیایی وقت باشگاه سکونشین بود اما به محض ایجاد تغییرات روی نیمکت به مرد اول خط حمله تبدیل شد و با وجود جا به جایی های فراوان در نیمکت رهبری همچنان انتخاب اول برای حضور در ترکیب اصلی محسوب میشود تا همین درخشش در روزهای پایانی فصل شایعات پیرامون کوچ او به باشگاهی بزرگ تر در سایر لیگ های معتبر را داغ تر از همیشه کند.
 
انصاری فرد

معرفی انصاری فرد به عنوان مرد اول خط حمله المپیاکوس

کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد ستاره ایرانی خط حمله المپیاکوس

بنا به اعلام رسانه های یونان کریم انصاری فرد فاصله چندانی با ملحق شدن به یک باشگاه بزرگ آلمانی در بوندس لیگا ندارد به خصوص که در هفته های گذشته استعدادیاب های این باشگاه با حضور در یونان عملکرد این ستاره ایرانی که قرار است در جام جهانی 2018 روسیه نیز برای تیم ملی ایران مقابل رقبای سرسختی همچون مراکش، اسپانیا و پرتغال به میدان برود را زیر نظر گرفتند.
 
امروز بیشتر روزنامه های آتن با انتشار تصویر آقای گل ایرانی سوپرلیگ به جدایی او در تابستان از المپیاکوس اشاره و حتی از تعیین قیمت برای این ستاره گلزن از سوی سران باشگاه فعلی نوشتند تا جایی که گفته می شود باشگاه برای فروش مهاجم ایرانی خود برچسب 10 میلیون یورویی چسبانده است که بعید به نظر می رسد مشتری آلمانی تا این اندازه برای کریم پرداخت کند.
 
رسانه

احتمال کوچ کریم انصاری فرد بوندس لیگا آلمان

رسانه های یونان

کریم انصاری فرد مهاجم گلزن المپیاکوس و آقای گل یونان 

آن چه محرز است این که آقای گلی در یونان می تواند سکوی پرتاب انصاری فرد به بوندس لیگا آلمان و حضور در باشگاهی به مراتب بزرگ تر از المپیاکوس برای این مهاجم گلزن قلمداد شود، عنوانی که در هفته های پایانی زمینه ساز جنگی دیدنی میان ستاره ایرانی با مهاجم صرب باشگاه پائوک باشد تا این دو تیم که برای نایب قهرمانی و سهمیه لیگ قهرمانان دوئل دیدنی دارند چشم امیدشان به مهاجمان و مدعیان اصلی آقای گلی دوخته شود.

کریم انصاری فرد

کریم انصاری فرد در تیم ملی فوتبال ایران
کریم انصاری فرد (زاده 14 فروردین 1369 در اردبیل) بازیکن فوتبال اهل ایران است. او هم اکنون عضو باشگاه المپیاکوس و بازیکن سابق تراکتورسازی تبریز، سایپای البرز و پرسپولیس تهران است.
علی دایی معرف وی به سطح نخست فوتبال ایران نیز هست. کریم انصاری فرد از معدود بازیکنانی است که تمام رده های تیم ملی را تجربه کرده است. وی همچنین در نخستین بازی ملی خود در رده بزرگسالان در برابر تیم ملی ایسلند تنها گل بازی و اولین گل ملی خود را ثبت نمود. کریم انصاری فرد تک گل بازی ایران - کره شمالی در مسابقات جام قهرمانی آسیا در قطر(2011) را به ثمر رساند.

کریم انصاری فرد در آستانه رفتن به بوندس لیگا آلمان

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از ورزش سه/ویکی پدیا/ح.ب
وبگردی