طلاق بازیگر زن هالیوودی

طلاق بازیگر زن هالیوودی از شوهر ایرانی اش + تصاویر

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1397کد مطلب : 68302زمان مطالعه : 2 دقیقه
جینا دیویس بازیگر زن هالیوودی از همسر ایرانی اش رضا جراحی که در سال 2001 با هم ازدواج کرده بودند، طلاق گرفت.

طلاق جینا دیویس از شوهر ایرانی اش رضا جراحی ، جراح پلاستیک

رضا جراحی ، با اشاره به تفاوت هایی غیر قابل انکار در مورد ازدواجشان ، در روز سه شنبه مدارکی را طبق اسناد و شواهد ارائه داد که نشان می دهد این زوج از ماه نوامبر گذشته جدا شده بودند، آنها در سپتامبر 2001 ازدواج کرده بودند که حاصل آن، سه فرزند است که یک دختر و 2 دوقلو است ، آلیز 16 ساله و دوقلوی 13 ساله فرزندان پزشک ایرانی و بازیگر هالیوود هستند.

بازیگر زن هالیوودی

طلاق بازیگر زن هالیوودی از شوهر ایرانی اش

بیش از 10 سال پیش بود که خبر ازدواج آنها به همراه مسئله اختلاف سنی شان منتشر شد و بخشی از زندگی خانم بازیگر آمریکایی با نام جراح ایرانی گره خود ؛ خبرها اینطور منتشر شد که :جینا دیویس، بازیگر 58 ساله ی برنده جایزه اسکار، با مردی ازدواج کرده که 15 سال از او جوان تر است. همسر بازیگر مشهور جراح پلاستیک و یک ایرانی است که 43 سال سن دارد اما حالا خبر جدید در مورد این هنرپیشه و برنده جایزه اسکار اینطور منتشر شده است که :جینا دیویس، بازیگر 62 ساله آمریکایی از همسرش رضا جراحی، جراح پلاستیک زیبایی ایرانی-آمریکایی جدا شد.

طلاق زن هالیوودی از همسرش

ماجرای طلاق بازیگری زن هالیوودی از رضا جراحی

رضا جراحی که چهارمین همسر دیویس بود بعد از 17 سال زندگی با این ستاره دنیای سینما با درخواست طلاق به دادگاه از او جدا شده است درخواستی که چند روز پیش از سوی جراحی به دادگاه رسیده است. براساس گزارشات علت اصلی جدایی این پزشک ایرانی از همسرش مشکلات و اختلافات غیرقابل حل عنوان شده است. گفته می شود که رضا جراحی به دنبال این است که سرپرستی این فرزندان به صورت اشتراکی حل و فصل شود و از طرفی درخواست کرده که جینا دیویس بازیگر و مدلینگ آمریکایی مشمول کمک های دولتی به همسر طلاق گرفته نشود.

جدایی جینا دیویس بازیگر زن هالیوودی از رضا جراحی

460
این مطلب مفید بود ؟4812
منبع : بخش خبری نمناک/ح.ب /ن
وبگردی