دانلود از گوگل پلی
فروشگاه بزرگ گوگل پلی، بزرگترین فروشگاه اپ های اندرویدی است که شاید دسترسی به برخی از اپ های این سایت ممکن نباشد. در این گزارش با آموزش تصویری آشنا خواهید شد.

ترفند دانلود برنامه های محدود گوگل پلی

فروشگاه گوگل پلی بزرگترین و معتبرترین فروشگاه آنلاین برنامه های اندرویدی است که در آن هزاران برنامه مختلف جای داده شده که می توانید با یک جستجو ساده و عادی در نوار جستجو بالایی این برنامه اقدام به جستجو و دانلود برنامه دلخواه خود کنید. از این رو توصیه ای که برای شما داریم این است که تا حد ممکن از فروشگاه گوگل پلی اقدام به دانلود برنامه های مدنظر خود کنید!

علتی که برای این نظر داریم این است که فروشگاه گوگل پلی اپ هایی که دارای باگ امنیتی و بد افزاری هستند را درون خود آپلود نمی کند و به اشخاصی که این اپ ها را قصد دارند درون این فروشگاه بزرگ اقدام به بارگذاری اپ هایی که بدافزار محسوب می شوند، کنند ایستادگی می نمایند. از این رو شما با خیالی راحت می توانید از این فروشگاه دانلود کنید.

اما مشکل مهم و اصلی که ممکن است در دانلود برنامه های مختلف با آن روبرو شوید این می باشد که شما برنامه خیلی ساده و عادی جستجو می کنید و سپس بر روی آن کلیک می نمائید و پیغام زیر روبرو خواهید شد که واقعا می تواند حس ناخوشایندی را به هر یک از ما منتقل سازد؛

فروشگاه گوگل پلی

بله درست متوجه شدید! This item isn't available in your country که به معنای عدم دسترسی شما به این برنامه است که توسط IP شما این پیغام را صادر می کند. خب اینک باید چیکار کنیم؟! کارهایی که ممکن است انجام دهیم این موارد می باشند؛

  1. در محیط وب اسم برنامه را جستجو می کنیم و نتیجه با موفقیت پیدا می شود. اما مشکلاتی وجود دارد که نمی توانند نیاز شما را برطرف کنند که شامل عدم آپدیت بودن، بدافزار بودن، تبلیغات پاپ آپ که برنامه دیگری بجای برنامه مدنظر ما دانلود می شود...!
  2. گاهی اوقات سایتی که وارد آن می شویم به قدری شلوغ است که نمی توانیم لینک دانلود را پیدا کنیم!
  3. انتقال سلسله وار صفحه به صفحه برای دریافت لینک دانلود
  4. جستجو در فروشگاه های دیگر که ممکن است برنامه های جعلی با لوگو برنامه مدنظر داشته باشد و با دانلود و نصب آن شوکه شویم!

اما نتیجه چیست؟! دقیقا باید چیکار کنیم؟ راه حلی که ممکن است فورا به ذهن ما برسد، دانلود مستقیم از گوگل پلی می باشد که شاید با آن آشنا نباشیم. برای دانلود مستقیم از گوگل پلی راه حلی ساده و آسان وجود دارد که ما قصد داریم در ادامه این گزارش از نمناک شما را بصورت مرحله به مرحله و تصویری آشنا سازیم. از این رو مرحله به مرحله پیش بروید. همراه ما باشید.

توجه : در قسمت اول ما قصد داریم با استفاده از مرورگر کامپیوتر به شما عزیزان معرفی کنیم و سپس از طریق گوشی هوشمند به شما آموزش خواهیم داد.

1- در اولین مرحله وارد فروشگاه گوگل پلی شوید و برنامه مدنظر خود را پیدا کنید.

دانلود مستقیم از گوگل پلی

2- لینک Url را همانند تصویر زیر بصورت کلی انتخاب و کپی کنید.

دانلود از گوگل پلی

3- بر روی تصویر زیر کلیک کنید تا بصورت مستقیم وارد سایت apps.evozi شوید. در این سایت شما می توانید لینک را وارد کنید و لینک دانلود را خروجی بگیرید!

دانلود از گوگل پلی با سایت

4- در قسمت اول باید لینکی که در مرحله دوم کپی کردید را اینجا paste یا الصاق کنید و سپس بر روی Generate Download Link کلیک نمائید.

گوگل پلی

5- اینک می توانید لوگو برنامه مدنظر خود را مشاهده کنید. در قسمت پائین بر روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

دانلود از گوگل پلی

6- روش دانلود از گوگل پلی با سایت با موفقیت انجام شد و برنامه نسبت حجمی که دارد، فورا دانلود خواهد شد. به همین سادگی!

google play

دانلود از گوگل پلی با سایت در گوشی

اگر شما به کامپیوتر دسترسی ندارید، فقط می توانید با گوشی اقدام به دانلود برنامه مدنظر خود از فروشگاه گوگل پلی کنید. در ادامه نحوه دانلود از گوگل پلی را در گوشی هوشمند به شما آموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.

1- ابتدا وارد برنامه گوگل پلی شوید و برنامه مدنظر خود را انتخاب کنید و سپس از منو 3 نقطه عمودی بر روی اشتراک گذاری اپ کلیک کنید.

google play

2- اینک گزینه copy to clipboard را انتخاب کنید. لینک برنامه در کلیپ بورد گوشی شما ذخیره شد.

گوگل پلی

3- بر روی تصویر زیر کلیک کنید تا به سایت apps.evozi منتقل شوید.

 دانلود از گوگل پلی با سایت

4- در قسمت اول لینک را paste کنید و بر روی generate download link کلیک نمائید.

دانلود از گوگل پلی

5- در این مرحله شما می توانید با کلیک بر روی لینک سبز رنگ اقدام به دانلود مستقیم اپ مورد نظر خود کنید.

گوگل پلی

آموزش تصویری دانلود مستقیم برنامه های مختلف از گوگل پلی

4.226
این مطلب مفید بود ؟224
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : گوگل
وبگردی