نسرین بابایی

بازیگر وارش مقابل دوربین بیگانه ای با من است رفت

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1398کد مطلب : 4078زمان مطالعه : 2 دقیقه
نسرین بابایی بازیگر سریال وارش به سریال بیگانه ای با من است پیوست و در یکی از نقش های اصلی مقابل دوربین رفت.

بازی نسرین بابایی در سریال بیگانه ای با من است

سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی بهروز مفید از چند ماه قبل مقابل دوربین رفت و این روزها در بوشهر ادامه دارد.

نسرین بابایی بازیگر سریال وارش در جدیدترین تجربه بازیگری به سریال بیگانه ای با من است پیوست و ایفاگر نقشی اصلی در این سریال شد.

داستان و بازیگران سریال بیگانه ای با من است +زمان پخش

بیگانه ای با من است تجربه ای دیگر از احمد امینی کارگردان سریال اولین شب آرامش است که با پایان مراحل تصویربرداری و فنی اردیبهشت ماه سال آینده از شبکه دو سیما پخش میشود.

نسرین بابایی

نسرین بابایی که تجربه بازی در سریال هایی چون خانه ای روی تپه، گذر از رنج ها، کوبار، محکومین،وارش، سرگذشت و... را در کارنامه هنری اش دارد سال آینده با سریالی جدید مهمان خانه های مخاطبان دو سیما میشود.

داستان سریال بیگانه ای با من است ماجرای جابجایی عروس خانواده با یک خدمتکار است.

شبنم قلی خانی

در خلاصه داستان سریال بیگانه ای با من است آمده است :

نساء با بازی شبنم قلی خانی قهرمان داستان این سریال است که دختریست از طبقه پایین جامعه که با جعل هویت خود عروس یک خانواده مرفه می شود. این جابه جایی که با فریب یک خانواده متدین همراه است داستان پر فراز و نشیب این سریال را رقم خواهد زد.

بازیگران بیگانه ای با من است

بازیگران سریال بیگانه ای با من است عبارتند از :

شبنم قلی خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی،امیریل ارجمند، مهدی فقیه، سوگل طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند،مهدیه نساج، مهرداد ضیایی و ... بازیگران این سریال را تشکیل میدهند.

پژمان بازغی

نسرین بابایی به سریال بیگانه با من است پیوست

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
وبگردی