جستجوی شغلی استارت آپ
برای پیدا کردن یک استارت آپ موفق باید انتظار زیادی بکشید، با مدیر خود مشورت کنید و دنبال شرکتی با فرصت های بزرگ باشید

10 نکته برای جستجوی صحیح و هوشمندانه موقعیت شغلی استارت آپ

جستجوی مشاغل استارت آپ مشکل است خطر زیادی دارند، (بیشتر استارت آپ ها شکست می خورند)، اطلاعات کمتری دارند و بهترین فرصت ها گاهی اوقات پنهان هستند و پیدا کردن آنها سخت است پس ؛چگونه جستجوی موفقی برای استارت آپ داشته باشیم؟ پاسخ یکی از کارشناسان و افراد موفق در زمینه مشاغل استارت آپ را در ادامه این بخش از نمناک می خوانید. 
 
استارتاپ

نکاتی برای یک استارت آپ موفق

او می گوید :حدود شش ماه زمان برد تا من در مورد این آموختم پس از شش ماه صحبت با یکی از دوستانم، درباره موقعیتی خوب، محل کارم را ترک کردم و به دنبال یافتن شغلی جدید رفتم. 
ترک کردن محل شگفت انگیزی مانند؛ هوسپوت اصلا راحت نیست، اما من می خواستم این کار را به درستی انجام دهم و مشاوره های مختلفی را دریافت کردم که در اینجا برخی از بهترین راهنمایی هایی که گرفتم را آورده ام.

برای جستجو و انتخاب استارت آپ موفق چگونه پیش برویم؟

وقت بگذارید:
جستجوی مشاغل ،سرگرم کننده نیست، بنابراین همه افراد به اولین فرصت خوبی که می رسند، همان را انتخاب می کنند.
 
در مقابلش مقاومت کنید:
ا گر شما به دنبال چیزی غیر از یک کار در سطح ابتدایی هستید، باید برای پیدا کردنش زمان صرف کنید، که ممکن است برای پیدا کردن یک فرصت شغلی خوب، شش ماه صرف شود. بهتر است انتظار پیدا کردن یک کار عالی را بکشید، تا اینکه با عجله یک کار را جستجو کنید، انجام دهید و بعد از شش ماه ترکش کنید.
 
به مدیر خود بگویید که دنبال کار هستید:
اگر ممکن است، شما باید با مدیر خود رودررو شوید ، اگر رابطه قوی دارید و مدیرتان باهوش است، می تواند به شما کمک کند. من مدت کوتاهی پس از شروع جستجوی شغلی خودم، به مدیر سابقم گفتم او بسیار حامی من بود، و برای من بسیاری از نکات کلیدی شروع ،و مرجعی قوی برای کارمندان را تهیه کرد.
 
به دنبال شرکتی باشید ،که بتوانید بیشترین تاثیر را روی او بگذارید:
سعی کنید استارت آپی را پیدا کنید ،که بتوانید در آن مهارت های جدیدی را به نمایش بگذارید اگر بتوانید مهارت های جدیدی را به شرکت بیاموزید، قطعا تاثیری بیشتری روی آن خواهید داشت، تا اگر همان مهارت هایی که بازاریاب یا مهندسان دیگر در این شرکت دارند، را داشته باشید.
من به شرکتی مجذوب شده بودم که آنها برنامه ریزی هایی با ابتکارات و محتواهای جذاب و هیجان انگیزی داشتند، که بازاریابی و رسانه من می توانست به آنها کمک کند.
راز موفقیت استارتاپ ها

مهارت های جدیدی را به شرکت ها بیاموزید

به اعداد و ارقام آمارها نگاه کنید:
استارت آپ ها خطرناک هستند، اما شما باید به همان اندازه کارهایی بکنید که این خطرها را به حداقل برساند یکی از راه های جلوگیری از پایان دادن به یک شرکت بد، این است که تا حد امکان اطلاعات مربوط به مشکل شرکت را به دست آورید.
من ،می دانستم مقصد من یک معامله واقعی بود ،وقتی برای دیدن کل شرکت به آنجا رفتم ، از طریق آخرین برد شرکت، نشان دادن میلیون ها کاربرهایشان، تعامل شگفت انگیز عضوهایشان و رشد درآمدی بزرگ آنها برایم جذاب و اطمینان بخش بود. اگر یک استارت آپ، نتواند این نوع اطلاعات را با شما به اشتراک بگذارد، نشان دهنده پرچم قرمز است.
 
به دنبال شرکت هایی که دارای فرصت های بزرگ و درهم گسیخته هستند، باشید:
آیا شرکتی که شما برای مصاحبه رفته اید، دارای تغییزات و پیشرفت ملایمی است، یا تغییرات بزرگی را ایجاد می کند؟ بهتر است با یک شرکت بزرگ همراه باشید. اگر فرصت های جدید شرکت شما محدود است، فرصت شما نیز محدود خواهد بود اگر شرکت جدید شما بزرگ فکر می کند (اگر تلاش برای تغییر یک کل صنعت دارد)، فرصت شما بزرگ خواهد بود.
 
مطمئن شوید ،که مهارت های مناسب را ایجاد می کنید:
هنگامی که من جستجوی خود را آغاز کردم، شرکت های زیادی پیدا کردم که دنبال بازاریابان سنتی b2b بودند و من از این شرکت ها دور می شدم ،چون نمی خواستم مهارت های بازاریابی سنتی b2b را رشد دهم در عوض، من می خواستم بر روی تجربه بازاریابی ورودی b2b، مهارت های بازاریابی b2c را ایجاد کنم.
 
مطمئن شوید شرکتی که انتخاب می کنید، پاسخ انتظارات واقعی شما را دارد:
در طول جستجویم، با چند شرکتی که هیچ بازاریابی ورودی انجام می دادند، صحبت کردم، اما به دنبال یک بازاریاب برای وارد پیدا کردن و تولید جریان جدید بودند، اما با تقریبا هیچ هزینه جدیدی در ماه، که این واقعا غیرممکن است ؛ ورودی بسیار جذاب است، اما مانند بیشتر چیزهای دیگر، به زمان و پول نیاز دارد و من از این شرکت ها دور شدم.
اصول موفقیت استارتاپ

دنبال شرکت هایی باشید که پاسخگوی نیازهای شما باشند

به دنبال یک شرکت با نتورک و شبکه ارتباطی قوی و خوب باشید:
یک شبکه ارتباطی، یکی دیگر از گزینه ها برای قضاوت در مورد چشم انداز و انتظارات از یک شرکت است. اگر استارت آپ، دارای سرمایه گذاران و مشاوران بسیار خوبی باشد و اعضای تیم آن روابط قوی با تجربه های قبلی داشته باشند، شانس موفقیتش بیشتر است ؛ زمانی که زمانش می رسد ،تا برای شغل جدید خودتان جستجو کنید، شرکت شما، شما را با فرصت های جدید مرتبط می کند.
 
یک صفحه بزرگ بردارید، برای ارزیابی تمام شرکت هایی که با آنها صحبت کرده اید:
اگر این کار را درست انجام دهید، باید تا به حال با شرکت های زیادی صحبت کرده باشید و اگر با شرکت های زیادی صحبت کرده اید، باید یک روش سیستماتیک برای مقایسه آن ها تهیه کنید.
برای جستجوهای خود، یک برگه بزرگ برداشته بودم، که لیست شرکت ها را نوشته بودم و به آنها امتیاز داده بودم بر اساس معیارهایی مانند "مناسب بودن"، "ریسک شغلی"، "موقعیت شغلی" و "استعداد تیم". این برگه بزرگ ،هیچ شگفتی ای ایجاد نکرد، اما به من کمک کرد تا همه فرصت ها را دنبال کنم، و درباره اولویت بندی آنها واضح و شفاف فکر کنم.
 
پس از انجام تحقیقات، چیزی که درموردش هیجان واقعی دارید را انتخاب کنید:
هنگامی که داده های عملکردی شرکت ها را جمع آوری کردم، همه چیز را به برگه ام منتقل کردم و تحقیقاتم تمام شد، من چندین شرکت بزرگ در فهرست خود داشتم اما در پایان روز، محل کار فعلی من، شرکتی بود که من را دیوانه و هیجان زده می کرد این از خیلی چیزهای دیگر مهم تر است، چون مانند بسیاری از افراد، وقتی که هیجان زده میشوم، بهترین کار خود را ارائه میدهم.
موفقیت استارت آپ ها

ارائه بهترین کار در پایان تحقیقات

آخرین نکته در مورد جستجوی شغلی استارت آپ:
مهمترین عامل در جستجوی شما چیزی است، که قبلا در آن زمان توسط شما مورد بررسی قرار گرفته بود - شغل فعلی شما. نمی توانید تجربه و شغلی که الان دارید را تغییر دهید - اما می توانید سعی خود را انجام دهید، سوالات درست را بپرسید و صبور باشید ؛ اگر شما عاقلانه انتخاب کنید، بعدا نتیجه اش را خواهید دید.

استارت آپ و نکاتی مفید برای جستجوی صحیح استارت آپ موفق

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / آ /ن
وبگردی