پایتخت 5

تست گریم بازیگران سریال پایتخت 5 + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48918زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیروی مقدم کارگردان سریال پرمخاطب پایتخت 5 حرف های تازه ای از زمان فیلمبرداری و موضوع سریال پایتخت 5 گفت.

کارگردان پایتخت 5 داستان این فیلم را لو داد

پایتخت 5 کاری از سیروس مقدم است که در سالهای اخیر به یکی از پرمخاطب ترین سریال های تلویزیونی تبدیل شده است. بازیگرانی چون محسن تنابنده ، علیرضا خمسه و ریما رامین فر در این فیلم نقش آفرینی میکنند . با وجود اینکه اخبار ضد و نقیضی از سریال پایتخت 5 به گوش میرسید کارگردان این فیلم به تمام شایعات در خصوص پایتخت 5 پایان داد.

سیروس مقدم با اشاره به شرایط تولید سریال «پایتخت 5» اظهار کرد که این مجموعه فضاهای جدید ورود می کند که برای خود ما هم تازگی دارد.

توضیحات کارگردان پایتخت 5 از این سریال

به نقل از روابط عمومی پروژه «پایتخت 5»، سیروس مقدم، کارگردان مجموعه های تلویزیونی «پایتخت 5» اظهار کرد:سری جدید مجموعه پایتخت سخت است؛ چراکه به مسائل و فضاهایی ورود می کند که برای خود ما هم تازگی دارد. به همین دلیل از همان ابتدا با مشارکت سازمان اوج و معرفی چند مشاور و دیدن فیلم های مستند و غیرمستند در جلسات مشترک، نگارش فیلمنامه به لحاظ محتوایی، کارشناسانه و با پژوهش پیش رفت.

او با اشاره به قصه سریال «پایتخت 5» افزود:فعلاً نمی شود فیلمنامه را لو داد، اما به طور کلی می توان گفت که قصه فضایی جدید و شیرین را روایت می کند. در روایت این قصه چندین سفر به خارج از کشور و شمال و جنوب ایران باید انجام شود و کلاً این فصل از مجموعه پایتخت پُر لوکیشن است.

مقدم یادآور شد:قرار است موضوعاتی خاص و جدید در قصه فصل پنجم طرح شود که امیدوارم این تلاش مشترک با حمایت مدیران سازمان صداوسیما پایه گذار اثری آبرومند و قوی تر از «پایتخت»های قبلی باشد.

 پایتخت 5

محسن تنابنده و احمد مهرانفر و مهران احمدی در پایتخت 5

سریال «پایتخت 5» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری با مشارکت سازمان هنری اوج دوشنبه این هفته (18 اردیبهشت ماه) در منطقه شیرگاه استان مازندران مقابل دوربین می رود.

در مجموعه تلویزیونی «پایتخت 5» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری بازیگرانی همچون محسن تنابنده، احمدمهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی، مجتبی و مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و...ایفای نقش می کنند.

سایر عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارتند از:تهیه کننده:طراح و سرپرست نویسندگان (محسن تنابنده)، مدیر تصویربرداری (فرشاد گلسفیدی)، گروه تصویر (وحید ملک محمدی، شمس الدین رئیس وند، امیرحسین آرده ، رضا احمدی و حسین ارقبایی)، مدیرچهره پردازی (مجید اسکندری)، مجریان گریم (مرتضی کهزادی، محبوبه تاتلاری، ایمان خیراندیش و سروش عباسی)، مدیربرنامه ریزی (فهیمه کمالی)، دستیاراول کارگردان (مصطفی تنابنده)، منشی صحنه (آسیه معصوم زاده)، دستیار کارگردان (میلاد منصوری)، دستیار برنامه ریز (امین رنجبر)، طراح صحنه و لباس (آرزوغفوری)، گروه لباس (نسیم غضنفرزاده و ساهره جوانمرد)، گروه صحنه (جواد فاضلی، احمد عبدالهی و محمد مرادی)، مشاورهنری (عباس بلوندی)، مدیرصدابرداری (امیرپرتو زاده)، گروه صدابرداری (پرویز جلیلی و علی میرزاد)، تصویربردار پشت صحنه (خسرو احدزاده)، مدیرتولید (محموداتحادی)، مشاور رسانه ایی (مجتبی احمدی)، دستیارتهیه (محمدرضا آهی)، عکاس (نادر فوقانی)، مدیرتدارکات (آرش صالحی)، دستیاران تدارکات (ابولفضل لطفی)، سینه موبیل (ایمان احمدی و ایرج ابراهیمی)، بدلکار (امیرحسین خنجری)، حمل و نقل (رضا جنانی، محمدرضا عبدالله زاده، مازیار نوری، مسعود رحیمی، رضا خالقی و...

گریم بازیگران در پایتخت 5

پایتخت 5

علیرضا خمسه در پایتخت 5

پایتخت 5

احمد مهرانفر در پایتخت 5

پایتخت 5

هومن حاجی عبداللهی در پایتخت 5

پایتخت 5

بهرام افشاری در پایتخت 5

پایتخت 5

گریم بازیگران در پایتخت 5

تست گریم بازیگران سریال پایتخت 5 + تصاویر

4.137
این مطلب مفید بود ؟307
برگرفته از ایسنا / م.ف
وبگردی