پایتخت 4
روز گذشته پس از توافقات هسته ای عکسی از عوامل سریال پایتخت 4 ناپلئونی به دست در فضای مجازی منتشر شده که حاشیه هایی را به دنبال داشت.

الهام غفوری درباره عکسی که عوامل سریال پایتخت 4 پس از توافق هسته ای در آن شیرینی ناپلئونی در دست دارند و باعث سوءتفاهم روزه خواری شده است واکنش نشان داد.

الهام غفوری تهیه کننده مجموعه پایتخت درباره واکنش هایی که به عکس دسته جمعی عوامل این سریال پس از توافق هسته ای در فضای مجازی منتشر شد و برخی از آن به عنوان روزه خواری نام بردند، گفت:هیچ روزه خواری در بین گروه مجموعه پایتخت4 اتفاق نیفتاده است و ما صرفا از جنبه طنز سریال استفاده کردیم تا تبریکی به مردم گفته باشیم.

شایعه روزه خواری در پایتخت 4  

پایتخت 4  

 
وی تصریح کرد:در طی روز و حین تصویربرداری ما لحظاتی را ثبت می کنیم که مثلا شخصیت های سریال مشغول خوردن سحری هستند و طبیعی است که آنها دارند سریال بازی می کنند. در این عکس هم از وجه طنز شیرینی ناپلئونی که شخصیت رحمت به عنوان تکه کلام از آن استفاده می کند، بهره بردیم تا به مردم تبریک بگوییم.
 
این تهیه کننده یادآور شد:اگر دقت کنید هیچ روزه خواری در این عکس اتفاق نیفتاده است و همانطور که گفتم همه چیز جنبه طنز دارد. این توضیحات را نیز ارائه کردم تا اگر برای دوستان سوءتفاهمی پیش آمده از اصل موضوع مطلع باشند.
 
سریال تلویزیونی پایتخت4 به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است، داستانی دیگر از خانواده نقی معمولی را روایت می کند و در 26 قسمت در ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود.

واکنش الهام غفوری به شایعه روزه خواری در پایتخت 4

4.752
این مطلب مفید بود ؟493
برگرفته از مهر- /ک
وبگردی