علیرضا خمسه

خبر داغ درباره بهبود و بابا پنجعلی پایتخت

تاریخ انتشار : 2 مرداد 1398کد مطلب : 74827زمان مطالعه : 2 دقیقه
الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت صبح امروز در یک گفتگوی تلفنی با برنامه سلام صبح بخیر خبرهای داغی درباره سرنوشت بازیگران پایتخت 6 داد.

پایتخت 6 با تغییراتی اساسی در راه است

سریال پایتخت یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیون به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری است که تابحال پنج فصل موفق را پشت سر گذاشته است.

الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت مهمان تلفنی امروز برنامه سلام صبح بخیر در شبکه سه سیما بود و در این برنامه خبرهای جدیدی از سرنوشت بازیگران سریال پایتخت را با مخاطبان به اشتراک گذاشت.

خبرهایی جدید از سرنوشت بازیگران پایتخت 6

الهام غفوری روی خط پیگیری خبر در برنامه سلام صبح بخیر آمد و به توضیح درباره سرنوشت بازیگران پایتخت 6 پرداخت و گفت:من خبر بازگشت مهران احمدی و شخصیت بهبود را به سریال پایتخت تایید میکنم و در حقیقت دو اتفاق جدید در پایتخت 6 رقم خورده است که یکی همین بازگشت بهبود است و دیگری حذف کاراکتر بابا پنجعلی است که با اتفاقات جدیدی برای خانواده معمولی همراه است.

محسن تنابنده و علیرضا خمسه

محسن تنابنده و علیرضا خمسه در سریال پایتخت

تهیه کننده سریال پایتخت ادامه داد:بعد از مشورت با سیروس مقدم و محسن تنابنده در نهایت به این نتیجه رسیدیم که کاراکتر بابا پنجعلی از قصه حذف شود و به فراخور داستان و نیاز قصه این فصل بهبود به پایتخت 6 اضافه شود.

محسن تنابنده و علیرضاخمسه

حذف کاراکتر باباپنجعلی از پایتخت 6 

الهام غفوری درباره حذف کاراکتر باباپنجعلی گفت:قرار نیست در پایتخت 6 با فوت باباپنجعلی مواجه شویم اما به دلیل پخش در ایام نوروز مدتی است که از فوت بابا پنجعلی گذشته است. نقش برای آقای خمسه هم داشت تکراری میشد و نمیشد شرایط جدیدی برای نقش به وجود آورد و این خسته کننده بودن برای آقای بازیگر و محسن تنابنده باعث شد تا تصمیم به حذف این کاراکتر بگیریم.

مهران احمدی

بازگشت بهبود به پایتخت 6

تهیه کننده سریال پایتخت در ادامه صحبت هایش گفت:راستش من میخواستم بازگشت بهبود به پایتخت 6 یک سوپرایز باشد اما آنقدر این خبر گسترش یافت که تصمیم گرفتم خودم درباره آن صحبت کنم اما اجازه بدهید که ماجراهای مربوط به این شخصیت را در پایتخت 6 ببینید .

بازیگران پایتخت

حضور بازیگران پایتخت 5 در فصل جدید پایتخت

الهام غفوری درباره زمان آغاز تصویربرداری سریال پایتخت 6 گفت:ما پاییز پیش تولید پایتخت 6 را آغاز میکنیم و از اوایل آذر وارد مرحله تصویربرداری میشویم و همه بازیگران فصل قبل به جز علیرضا خمسه در پایتخت 6 حضور دارند.

خداحافظی باباپنجعلی از پایتخت 6 و بازگشت مهران احمدی

4.390
این مطلب مفید بود ؟7812
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی