زندگی ولادیمیر پوتین
در ادامه با زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کشور روسیه آشنا می شوید و تصاویری از زندگی ولادیمیر پوتین را مشاهده می کنید.

زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه

ولادیمیر پوتین چند سال دارد، آیا متاهل است یا مجرد و چه مدت است که رئیس جمهور روسیه است؟ رئیس جمهور روسیه، یکی از قدرتمندترین سیاستمداران جهان است - اما ما درباره زندگی شخصی او چه می دانیم؟

نام کامل او ولادیمیر ولادیمیروویچ پوتین است. او در 7 اکتبر 1952 در سن پترزبورگ به دنیا آمد، پس 66 سال سن دارد. این رئیس جمهور جوان ترین فرزند ولادیمیر اسپیریدونوویچ پوتین و همسرش ماریا ایوانوونا پوتینا بوده و تولد او قبل از مرگ دو برادرهایش به نام ویکتور و آلبرت بود.

چند وقت است که پوتین رئیس جمهور روسیه است؟

ولادیمیر پوتین دو بار از سال 2000 تا 2008 رئیس جمهور روسیه شده است، قبل از اینکه در سال 2012 دوباره انتخاب شود. بین این دو دوره، او به عنوان نخست وزیر خدمت می کرد.پس از آن که رئیس جمهور روسیه، بوریس یلتسین، نخست وزیر خود را اخراج کرد و ولادیمیر پوتین، افسر سابق KBG، را در محل خود ارتقا داد، اولین کار او در موقعیت قدرت در سال 1999 صورت گرفت.
در دسامبر 1999، یلتسین استعفا داد و رئیس جمهور پوتین را تا زمانی که انتخابات رسمی در مارس 2000 برگزار شود، منصوب کرد.
او در اولین دوره با 53 درصد آرا انتخاب شد و در دوره بعدش که 4 سال بعد و در سال 2004 بود، دوباره انتخاب شد.با توجه به محدودیت مدت قانون اساسی، پوتین از رقابت برای ریاست جمهوری در سال 2008 منع شد در عوض او توسط دیمیتری مدودف به عنوان نخست وزیر منصوب شد و به او اجازه داد تا در چهار سال آینده موقعیت اولیه نفوذ خود را حفظ کند. پوتین در ماه مارس 2012، برای ریاست جمهوری انتخاب شد و سپس در دوره چهارم پیروز شد که او را تا زمان حاضر در قدرت نگه داشت.
رازهای زندگی ولادیمیر پوتین

زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین

ولادیمیر و طلاق پوتین و ازدواج آقای رئیس جمهور

پوتین در 28 ژوییه 1983 با لیودمیلا شکربنوا ازدواج کرد و آن ها از سال 1985 تا 1990 در آلمان شرقی زندگی کردند.آن ها دو دختر دارند، ماریا پوتین متولد 28 آوریل 1985 در لنینگراد و یکاترینا پوتین، متولد 31 اوت 1986 در درسدن، آلمان شرقی. در ششم ژوئن 2013، پوتین اعلام کرد که ازدواج آن ها پایان یافته است و در 1 آوریل 2014، کرملین تایید کرد که طلاق نهایی شده است.
زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کشور روسیه 

همسر سابق ولادیمر پوتین

لیودمیلا در سال 1986 در رشته زبان و زبان شناسی اسپانیایی از شاخه زبان های اسپانیایی و زبان شناسی دانشگاه لنینگراد فارغ التحصیل شد.در دوران جوانی، لیودمیلا یکی از خدمه پرواز کالینینگارد از شاخه های آروفلوت بود، البته، قبل از تدریس آلمانی در دپارتمان زبان شناسی دانشگاه لنینگراد از 1990 تا 1994. و همانطور که در این بخش ار سرگرمی نمناک می خوانید پس از افزایش قدرت سیاسی، لیودمیلا در صحنه سیاسی روسیه، به طور کلی از توجهات اجتناب می کند، به جز آنچه که توسط پروتکل مورد نیاز است و نقش عمومی او را محدود به اظهارات حمایتی در مورد شوهرش کرد.
فرزندان او از مدرسه آلمانی در مسکو خارج شدند و هیچ عکسی از آن ها تاکنون توسط رسانه های روسیه منتشر نشده است.خانواده پوتین هیچ وقت یک عکس خانوادگی رسمی منتشر نکردند.
همسر سابق ولادیمیر پوتین

تصویر همسر سابق ولادیمیر پوتین

دختران ولادیمر پوتین

پوتین درمورد ماریا 30 ساله و کاترینا 29 ساله برای اولین بار چند سال پیش به نیویورک تایمز گفت:دو دخترم در روسیه زندگی می کنند و هرگز در کشوری خارجی اقامت دائم نداشته اند.آنها هر دو در دانشگاه های روسیه تحصیل کردند و من به آنها افتخار می کنم. ماریا و کاترینا در روسیه ادامه تحصیل می دهند و همین جا به کار مشغول هستند. دخترهای من به 3 زبان پرکاربرد اروپایی تسلط دارند و حتی یکی از آنها با دو زبان شرقی نیز کاملا آشناست.
دختران ولادیمیر پوتین

دختران ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کشور روسیه 

شایعه ازدواج دوم ولادیمر پوتین

شایعه ای که سالهاست در مورد زندگی خصوصی و ازدواج دوم ولادیمر پوتین وجود دارد با مدال آور کشور روسیه در رشته ژیمناستیک نمایشی یعنی "ابیوا" ارتباط دارد که همچنان در حد شایعه است و هیچ موردی مبنی بر واقعی بودن ان مشاهده نشده است.
ابایوا 35 ساله تقریبا یک دهه است که هرگونه ارتباط با پوتین را رد کرده، رییس جمهور روسیه نیز از زمان طلاقش از "لودمیا" که 5 سال پیش صورت گرفت، هیچ صحبتی درباره زندگی خصوصی اش نمی کند.
زندگی ولادیمیر پوتین

شایعه ازدواج مجدد رئیس جمهور روسیه 

 

زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه + تصاویر

3.9111
این مطلب مفید بود ؟8625
منبع : thesun / بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی