آزمون استخدامی آتش نشانی

آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی برگزار شد

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1398کد مطلب : 53179زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از جذب 4000 نفر از طریق آزمون استخدامی آتش نشانی خبر داد.

آزمون استخدامی آتش نشانی سال 98

ایسنا: مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت:از میان شرکت کنندگان در آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی 4000 نفر به صورت پیمانی و در چهار رشته شغلی استخدام می شوند. 

عباس کرکه آبادی پس از پایان برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی گفت:برنامه ریزی دقیق، نظم و دقت در امور؛ تعهد و مسئولیت پذیری عزیزان در مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برای برگزاری سالم و سلامت را می توانم از جمله ویژگی های این آزمون نام ببرم. 

وی افزود:106 هزار نفر در آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی شرکت کرده اند و قرار است 4000 نفر در چهار عنوان رشته شغلی آتش نشان، کاردان آتش نشان، کارشناس آتش نشان و راننده آتش نشان به صورت پیمانی استخدام شوند. 

مدیر کل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اظهار کرد:به منظور تقویت شهرداری ها در امور اصلی و تخصصی آن ها در حوزه های مختلف نظیر شهرسازی و معماری، احصای نیازهای ضروری و اخذ سهمیه استخدامی برای برگزاری آزمون استخدامی آنان را در دستور کار داریم که نتایج آن متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد. 

کرکه آبادی در پاسخ به سوالی درباره نبودن سهمیه ای برای شهر تهران در این آزمون گفت:شهر تهران راسا به صورت اختصاصی آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی را برگزار کرده بود و در صورت نیاز، با هماهنگی سازمان اداری استخدامی راسا اقدام خواهد کرد. 

وی در پایان درباره آزمون برگزار شده گفت:برگزاری آزمون بسیار خوب بود. لازم می دانم از کلیه دست اندرکاران برگزاری آزمون تشکر کنم و امیدوارم بعد از اعلام سه برابر ظرفیت هر چه سریعتر نسبت به برگزاری آزمون عملی اقدام شود و شاهد جذب پذیرفته شدگان در سراسر کشور باشیم. 

بنا بر اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی، آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی به صورت همزمان از ساعت 9 صبح امروز(18 مرداد) در 98 حوزه آزمون برگزار شد.

انتهای پیام/م

جذب 4000 نفر از طریق آزمون استخدامی آتش نشانی

3.330
این مطلب مفید بود ؟2010
وبگردی