ارژنگ امیرفضلی

صعود گروه ارژنگ امیرفضلی در مسابقه ادابازی

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1396کد مطلب : 56175زمان مطالعه : 2 دقیقه
در مسابقه ادابازی دیشب گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری با اقتدار صعود کردند و گروه نیما شعبان زاده حذف شد.

گروه ارژنگ امیرفضلی در مسابقه ادابازی صعود کرد

در مسابقه ادابازی دیشب گروه جویندگان طلا و دیو دلبر رقابت داشتند , گروه دیو دلبر در مسابقه ادابازی دیشب حذف شد و گروه جویندگان طلا صعود کرد.

شب گذشته برنامه خندوانه میزبان دو گروه ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری(جویندگان طلا ) ، گروه نیما شعبان زاده و محمد زیکساری (دیو دلبر) بود.

ارژنگ امیرفضلی

گروه ارژنگ امیرفضلی و نیما شعبان زاده

ابتدا برنامه خندوانه رامبد جوان درباره قوانین مسابقه ادابازی توضیح داد.

برای آغاز مسابقه، دو گروه به مدت سه دقیقه زمان داشتند، برای هم کری بخوانند. در این بخش کری خوانی سه دقیقه طول کشید بیشتر تماشاگران حاضر در استودیو به گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو دلبر) رای دادند و آنها اولین امتیاز این مسابقه را کسب کردند.

در مرحله اول ،گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا )22امتیاز ، گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو دلبر)14 امتیاز کسب کردند.
این دو گروه با هیجان خاصی اجرا می کردند.

در مرحله دوم ادابازی هر یک از گروه ها برای گروه مقابل کلماتی را طراحی کرده بودند، .البته در مرحله دوم ادابازی هردو گروه می توانند از امتیازهای مرحله قبل خود استفاده کنند. در این مرحله به خاطر سختی کلمه های طراحی شده هیچ کدام نتوانستند امتیازی کسب کنن بلکه گروه دیو و دلبر به دلیل خطایی که داشتند یک امتیاز منفی به آنها تعلق گرفت. در طول برنامه خندوانه دو گروه کری خوانی با یکدیگر داشتند و لحظات شادی برای مخاطبان ایجاد کردند.

در مرحله پایانی کلماتی در گوی قرار داده بودند و گروه ها می توانستند با امتیازهایی که از مرحله قبل آورده بودند زمان دریافت کنند و کلمات را حدس بزنند دو گروه اختلاف بسیاری با هم داشتند تا این مرحله گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا )30امتیاز ، گروه نیما شعبانزاده و محمد زیکساری (دیو دلبر)19 امتیاز کسب کردند .

در نهایت گروه ارژنگ امیر فضلی و محمد نادری(جویندگان طلا )30امتیاز به مرحله بعدی صعود کردند.

صعود گروه ارژنگ امیرفضلی در مسابقه ادابازی

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی