وسایل بازیافتی
وسایل بازیافتی و دور ریختنی که ظاهرا بی استفاده به نظر می آیند میتوانند بهترین ایده برای تزیین منزل باشند.

با وسایل بازیافتی چی بسازیم؟

یکی از گزینه های مناسب جهت تزیین و زیباسازی خانه, استفاده از وسایلی شیک و متفاوت است. برای تهیه ی این وسایل شیک و زیبا, نیاز به خلاقیت است.

ایده های طراحی امروز یک گام دیگر به سمت بازیافت و استفاده از وسایلی که امکان استفاده مجدد از آنها وجود دارد، پیش رفته و به ما نشان می دهد چگونه وسایل دور ریختنی (حتی آنهایی که فکرش را نمی کنید مانند قوطی های خالی رب یا بطری های شیشه ای خیارشور یا حتی بطری آب معدنی) را می توان برای استفاده مجدد طراحی کرد.

وسایل بازیافتی

استفاده خلاقانه از وسایل بازیافتی

در این راستا سعی کرده ایم این ایده های جذاب، منحصر به فرد و زیبا را گردآوری کنیم تا شما بتوانید از آنها در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید. چنانچه شما هم از دوستداران طبیعت هستید، برای تان جذاب خواهد بود در فضایی زندگی کنید که به جای تولید زباله در پی استفاده صحیح و دوباره از وسایل بازیافتی است.

امروزه استفاده از غذاهای آماده به صورت کنسروی در بین مردم رواج زیادی دارد و قوطی این غذاها طبق معمول پس از مصرف دور انداخته می شود.
در این مطلب می بینیم که با کمی خلاقیت و اضافه کردن کمی رنگ یا تور و کنف می توان استفاده های جدیدی از این قوطی ها کرد.

شیشه هایی که خانه گیاهان می شوند
اگر می خواهید فضای خانه شما مملو از گیاهان تزیینی باشد، به این نیاز دارید که چند عدد گلدان دیواری به دیوارهای تان نصب کنید.

وسایل بازیافتی

ساخت گلدان با وسایل بازیافتی

با استفاده از چند شیشه خالی و تعدادی بست و یک تخته چوب به عنوان صفحه نگهدارنده شیشه ها می توانید در مدت کوتاهی دیوارکوبی به این زیبایی بسازید. شیشه های خالی معمولا در گوشه و کنار هر خانه ای پیدا می شود.

تنه درختی که لانه گیاه جوان شد
این ایده را تنها زمانی اجرا کنید که درخت حیاط شما خشک شده است. در این صورت می توانید تنه درخت خشکیده را با ابزار مناسب گود کرده و گلدانی منحصر به فرد داشته باشید.

وسایل بازیافتی

استفاده از وسایل بازیافتی در منزل

گیاهانی که از دل بطری ها بیرون آمده اند
بطری های آب معدنی و نوشابه به وفور در خانه ها یافت می شود. شما می توانید با ایجاد برش روی بدنه آنها مطابق شکل و کاشت بذر گلدان هایی خاص داشته باشید.

وسایل بازیافتی

خلاقیت با وسایل بازیافتی

ایده های جدیداستفاده از وسایل بازیافتی در خانه + تصاویر

421
این مطلب مفید بود ؟174
برگرفته از منزل -/ح
برچسب : بازیافت
وبگردی