الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا + تصاویر

تاریخ انتشار : 9 فروردین 1397کد مطلب : 66288زمان مطالعه : 2 دقیقه
الناز شاکردوست بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از حضور در ورزشگاه نیوکمپ به روز کرد و از گذراندن مراحل فیزیوتراپی خبر داد .

وقتی الناز شاکردوست با یک تیر دو نشان زد

الناز شاکردوست بازیگر جوان سینمای کشورمان حدود دو ماه پیش سر صجنه تصویربرداری فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت و با یک شوخی دوستانه دچار حادثه ای شد که بیش از دو ماه است زندگی هنری و شخصی او را مختل کرده است. این هنرمند کشورمان بعد از بستری شدن طولانی در بیمارستان و طی کردن روند درمان و انجام مراحل مختلف فیزیوتراپی ، اواخر اسفندماه با انتشار پستی خبر از سفر به خارج از کشور برای ادامه درمان داد.

این هنرمند کشورمان بعد از مدتها صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از حضور در ورزشگاه نیوکمپ و انجام فیزیوتراپی در باشگاه اسپانیا به روز کرد.

الناز شاکردوست تماشاگر بازی بارسلونا شد

الناز شاکردوست در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصاویری از حضور در ورزشگاه نیوکمپ نوشت :هم فیزیوتراپی ، هم تماشای فوتبال در نیوکمپ ...

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست درحال تماشای بازی بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در ورزشگاه نیوکمپ

الناز شاکردوست

فیزیوتراپی الناز شاکردوست در باشگاه بارسلونا

فیلم سینمایی سراسر شب آخرین بازی الناز شاکردوست پیش از دو طبقه روی پیلوت است و این هنرمند کشورمان در آخرین اجرای تئاتری اش در نمایش گم و گور در کنار امیر جعفری در نقش غسال روی صحنه رفت.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و امیر جعفری در نمایش گم و گور

این نمایش داستان یک غسال (با بازی امیر جعفری) را روایت می کند که به دلایلی امکان کار کردن ندارد و زنی که نزد اوست (با بازی الناز شاکردوست) و به نظر می رسد، همسرش است هم در غسالخانه کار می کند و هم بر سر مزارهای قبرستان دعا و قرآن می خواند و برای بهتر شدن حال روحی اش نقشه ای می چیند.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در فیلم سراسر شب

 

فیزیوتراپی الناز شاکردوست در باشگاه بارسلونا

3.211
این مطلب مفید بود ؟74
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی