سیروس گرجستانی

حادثه برای سیروس گرجستانی در سریال آنام

تاریخ انتشار : 31 فروردین 1397کد مطلب : 67173زمان مطالعه : 3 دقیقه
جواد افشار کارگردان سریال آنام در یک گفتگو از حادثه خطرناکی که برای سیروس گرجستانی سرصحنه سریال آنام رخ داد صحبت کرد.

سیروس گرجستانی از یک اتفاق جان سالم به در برد

سریال آنام به کارگردانی جواد افشار بعد از اتمام سریال نوروزی دیوار به دیوار 2 در شبکه سه سیما در حال پخش است و با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است. سیروس گرجستانی بازیگر پیشکسوت کشورمان یکی از هنرمندانی بود که در نقش پدربزرگ مارال شخصیت اصلی سریال آنام جلوی دوربین رفت و تجربه ای متفاوت با لهجه آذربایجانی در این سریال کسب کرد.

جواد افشار کارگردان این سریال در یک گفتگو از حادثه تلخی که سر صحنه برای سیروس گرجستانی رخ داد صحبت کرد.

جواد افشار کارگردان آنام به جزئیات تولید این سریال و مسائلی که وجود داشت اشاره و بیان کرد:آنام سختی های زیادی در تولید داشت با توجه به محدودیت ها و مشکلات مالی که پیش رو داشتیم سعی کردیم این مشکلات را تحمل کنیم تا خروجی بهتری داشته باشیم به همین دلیل به آذربایجان رفته و در روستاهای محروم و دورافتاده با سختی های بسیار زیاد، محدودیت ها و محرومیت ها توانستیم تصاویر زیبا و خروجی خوب و قصه های ناب روایت کنیم که برای مخاطب تازگی داشته باشد و دوستش داشته باشد که خوشبختانه این اتفاق روی داد.

حادثه ای که برای سیروس گرجستانی در آنام رخ داد چه بود

وی درباره اینکه فیلمبرداری در آذربایجان دلیل خاصی دارد یا خود او آذری است افزود:همه آذری ها را دوست دارم و دوستان زیادی در آذربایجان، اتبریز، ارومیه و اردبیل دارم اما آذری نیستم بلکه اهل قم هستم.

 سیروس گرجستانی

سیروس گرجستانی در سریال آنام

این کارگردان به بیان خاطره ای از سریال آنام پرداخت و توضیح داد:وقتی سکانس مرگ خان با بازی سیروس گرجستانی را ضبط می کردیم این هنرمند باید روی درخت می نشست و ساز می نواخت و به آرامی در همان حال با تکیه بر درخت چشمانش بسته می شد و فوت می کرد. ضبط این صحنه را کلید زدیم و وقتی گرجستانی بر درخت تکیه زد و چشمانش را بست ناگهان شاخه درخت شکسته و او افتاد اما خدا رحم کرد و پایش در شاخه ای گیر کرده و در هوا و زمین آویزان شد همه شتابان به دنبال او رفته و او را نجات دادیم و خوشحال بودیم از این که خدا او را برای ما حفظ کرده است.

جواد افشار

سریال آنام به کارگردانی جواد افشار

افشار به پیشنهاداتی که در حال حاضر برای فیلمسازی دارد اشاره و خاطرنشان کرد:چند پیشنهاد مطرح است اما در حال بررسی هستیم که کدام یک را برای تولید شروع کنیم و فکر می کنم در هفته های آینده ساخت یکی از آن ها را شروع کنیم.

جشن پایان سریال آنام با حضور بازیگران

تصویربرداری مجموعه آنام ساخته جواد افشار که این شب ها از شبکه سه سیما روی آنتن می رود 27 فردورین پس از یک سال در لوکیشنی واقع در بیمارستانی به پایان رسید.

تصویربرداری این سکانس با حضور جواد افشار کارگردان و اسماعیل عفیفه تهیه کننده، امیرعباس پیام نویسنده، بازیگرانی چون مهرانه مهین ترابی، سامیه لک و دیگر عوامل همراه بود.

بعد از تصویربرداری سکانسی که در این بیمارستان گرفته شد عوامل کیک جشن پایان سریال را برش زدند.

جشن پایان سریال آنام

جشن پایان سریال آنام با جواد افشار و مهرانه مهین ترابی

اسماعیل عفیفه بعد از آن در سخنان کوتاهی بیان کرد:امروز پایان تصویر برداری مجموعه «آنام» بود که ساخت آن برای من تجربه دلپذیری شد.

وی با اشاره به لوکیشن های این سریال که بعضی خارج از شهر تهران بود، توضیح داد:اینکه از جغرافیای محدود تهران خارج شوید بسیار دشوار است. همه کمک کردند کار با شرایطی نرمال به پایان برسد و دیگر باید تمرکز ذهنی خود را بر اتفاقات خوشایند بگذاریم و خاطرات تلخ را فراموش کنیم.

جواد افشار نیز با خسته نباشید به عوامل سریال خود بیان کرد:از عوامل ممنونم که این کار پرزحمت را با تمام سختی ها و رنج ها تحمل کردند. همچنین خوشحالیم که بازخوردهای مثبتی نسبت به سریال داشتیم.

مهرانه مهین ترابی

مهرانه مهین ترابی در جشن پایان سریال آنام 

کارگردان «آنام» با اشاره به ویژگی های این سریال عنوان کرد:هیچ کاری بدون ضعف نیست و ما هم اشکالاتی داشتیم اما پروسه سخت این سریال باعث شد چهار فصل را طی تولید سپری کردیم.

امیر عباس پیام نیز درباره این مجموعه گفت:این مجموعه به خوبی دیده شد و هیچ لذتی بالاتر از دیده شدن کار نیست.

در پایان مهرانه مهین ترابی بازیگر سریال در جملاتی کوتاه اظهار کرد:خوشحال بودم که بعد از 20 سال با آقای افشار همکار شدم. به همه خسته نباشید می گویم و امیدوارم بار دیگر با عوامل آنام همکاری کنم. 

حادثه برای سیروس گرجستانی در سریال آنام

4.624
این مطلب مفید بود ؟222
برگرفته از خبرگزاری میزان ، مهر / م.ف
وبگردی