سریال تعطیلات رویایی
تصویربرداری سریال تعطیلات رویایی با بازی علی صادقی ، علی اوجی ، محمدرضا شریفی نیا و افسانه بایگان به پایان رسید.

تصویربرداری سریال تعطیلات رویایی به پایان رسید

سریال تعطیلات رویایی که برای پخش از شبکه دو سیما در حال آماده سازی است به ایستگاه پایانی رسید. تصویربرداری سریال نوروزی شبکه دو سیما با حضور بازیگران طناز این سریال به پایان رسید.

سریال تعطیلات رویایی به کارگردانی علیرضا امینی در 15 قسمت 45 دقیقه ای برای پخش در ایام نوروز از شبکه دو آماده می شود.

سریال تعطیلات رویایی آماده پخش نوروزی میشود

به تازگی ضبط و تصویربرداری این سریال تلویزیونی در جزیره کیش به پایان رسیده است و عوامل به تهران بازگشته اند. همچنین تدوین این سریال نیز رو به اتمام است.

سریال تعطیلات رویایی

علی صادقی ، علی اوجی و علی شادمان در سریال تعطیلات رویایی

تاکنون صداگذاری دو قسمت از سریال نیز انجام شده است و مخاطبان می توانند از ابتدای نوروزی 97 آماده تماشای این سریال باشند.

محمدرضا شریفی نیا، محمود عزیزی، افسانه بایگان، افسر اسدی، علی صادقی، لاله اسکندری، علی اوجی، رضا یزدانی، خاطره حاتمی، سولماز آقمقانی، مریم معصومی، فاطمه هاشمی، فرهاد بشارتی، ارسلان قاسمی، ژاله درستکار، مهدی افشار و مرتضی علی آبادی بازیگران این مجموعه نوروزی هستند.

سریال تعطیلات رویایی

محمدرضا شریفی نیا و علی اوجی در سریال تعطیلات رویایی

این مجموعه به تهیه کنندگی مجید اوجی به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دوم سیما آماده می شود و رضا یزدانی که بازیگر آن است تیتراژ آن را هم می خواند.

تعطیلات رویایی به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه کنندگی مجید اوجی سریال نوروزی شبکه دوم سیماست.سریال «تعطیلات رویایی» به کارگردانی علیرضا امینی که قرار است نوروز 97 روی آنتن شبکه دو سیما برود روز دوشنبه 11 دی ماه در شهر شیراز کلید خورد.

سریال تعطیلات رویایی

سولماز آقمقانی و خاطره حاتمی در سریال تعطیلات رویایی

فیلمنامه این سریال را احسان جوانمرد نوشته است و در 15 قسمت ساخته خواهد شد. همچنین محمدرضا شریفی نیا که بازیگردانی این سریال را بر عهده دارد خودش هم در آن بازی می کند.

بخش بیشتر تصویربرداری سریال تعطیلات رویایی در کیش و بخش دیگر آن در شیراز تصویربرداری شده است.

سریال تعطیلات رویایی به ایستگاه پایانی رسید + تصاویر

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از خبرگزاری مهر ، برترین ها/ م.ف
وبگردی