والپیپر آیفون
یکی از مشکلاتی که ممکن است کاربران اپل با آن روبرو شوند، تغییر “والپیپر آیفون” می باشد که در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با آن آشنا خواهیم نمود.

شیوه تغییر والپیپر آیفون

گوشی های آیفون یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین گوشی ها در دنیای امروزه هستند که سری آخر معرفی شده متعلق به سری ایکس می باشد که توانست با استقبال زیادی روبرو شود. با این حال مبتدیان برای استفاده از این گوشی ها ممکن است با مشکلات متعددی روبرو شوند که گاها شاید به دلیل تغییر محیط کاربری اندروید به آی او اس چنین چیزی ممکن است رخ دهد.

با این حال یکی از مشکلاتی که در ابتدا مبتدیان ممکن است با آن روبرو شوند، تغییر والپیپر پس زمینه می باشد. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با " نحوه تغییر تصویر زمینه آیفون " آشنا سازیم که می توانید با مراحل ذیل اقدام به تغییر پس زمینه گوشی آیفون یا تبلت آیپد خود کنید. همراه ما باشید.

آموزش تغییر تصویر زمینه آیفون 

1- از منو برنامه ها در صفحه " Home " وارد تنظیمات شوید و سپس گزینه " Wallpaper " را انتخاب کنید. اینک در صفحه باز شده گزینه " Choose a New Wallpaper " را برگزینید.

 والپیر آیفون

 تغییر پس زمینه گوشی آیفون


2- اینک می توانید در این صفحه تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که دو نسخه آیفون ایکس آر و آیفون اس ای تصاویر پس زمینه زنده را ساپورت نمی کنند.

 والپیر آیفون

آموزش تغییر تصویر زمینه آیفون


3- بعد از انتخاب کردن تصویر مورد نظر، اینک صفحه ذیل برای شما باز خواهد شد که می توانید به کمک آن تصویر را زوم یا بزرگ و کوچک کنید.

 والپیر آیفون

نحوه تغییر پس زمینه آیفون


4- بعد از تنظیم کردن تصویر مورد نظر در گوشی آیفون خود می توانید در این صفحه اقدام به تنظیم کردن تصویر برای صفحه قفل یا صفحه هوم گوشی نمائید.

والپیر آیفون

نحوه تغییر تصویر زمینه آیفون

چگونه والپیپر آیفون را تغییر دهیم ؟ + تصاویر

3.238
این مطلب مفید بود ؟2414
منبع : apple / بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفند آیفون
وبگردی