بهنوش بختیاری در خندوانه
بهنوش بختیاری بازیگر و مجری تلویزیون در سری جدید برنامه خندوانه به کارگردانی و اجرای رامبد جوان حضور یافت و در اینستاگرامش از حسی که در این برنامه داشت نوشت.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون  در یکی از قسمت های برنامه خندوانه حضور یافته و عکسی از خود در کنار رامبد جوان منتشر کرده و با متنی پر از موج مثبت خوشحالی خود را ابراز کرده است.

بهنوش بختیاری با انتشار عکس زیر در صفحه اجتماعی اش نوشت:

امروز برنامه خندوانه..باور کنید تاثیر انرژی مثبت رو به واقع دیدم..سرشار از شعف شدم..و آدرنالین فوران در وجودم..واقعا چقدر این برنامه فرهنگ خوبیو به مردم عزیز و سختی کشیده ما انتقال میده..چقدر خنده و حال خوب روی اطرافیان جلوه زیبایی داره..احساس کردم رفتم به یک عروسی با شکوه..انقدر که بهم خوش گذشت و انقدر که افراد انتخاب شده درست و مثبت بودن..از هیجان زیاد کتف راستم گرفته و به سختی رو صحنه بازی کردم..توروخدا اگه حالتون بده با خوشحالی و حرفای خوب میزون بشید..من به نوبه خودم از آقای رامبد جوان تشکر میکنم..و بی نهایت..بی نهایت لذت بردم..از خنده چلمبه شدم..و تا همین الانم اثرش هست..الکیم نبود. .شاهکار بود امروز..درود بر خندوانه..زمان پخشش رو اطلاع رسانی می کنیم. ..یاعلی.

بهنوش بختیاری

برنامه خندوانه کاری از رامبد جوان است که سری اول آن سال گذشته از شبکه نسیم به روی آنتن رفت.تیم سازنده گروه خندوانه حدود چند ماه برنامه نداشتند و به استراحت رفتند.اکنون مدتی است که خندوانه ی جدید در حال پخش می باشد،این برنامه در اصل برنامه ای برای جا انداختنِ بیشترِ خنده در ایران است.همچنین از هنرمندان محبوب و معروف دیگری نیز بی بهره نمانده است.

در سری اول از این برنامه هنرمندان زیادی از عرصه سینما و تلویزیون حضور داشتند.خندوانه قصد دارد تا فرهنگ شوخی کردن را بررسی کند و شکل صحیح و عمومی آن را پیدا کند و آن را ترویج بدهد.خندوانه ایها معتقد هستند که اگر ما در یک روز اصلا نخندیم اون روز، روز بدی بوده .پس بیاید با هم یاد بگیریم که چطور می شود شاد بود و خندید و این امر مهم را به دیگران هم سرایت داد.

رامبد جوان

بهنوش بختیاری در سری جدید خندوانه + تصاویر

3.5110
این مطلب مفید بود ؟7634
منبع : نمناک - / ل
وبگردی