جملات عاشقانه زنان
در زندگی مشترک زنان به محبت بیشتری نیاز دارند مردانی که می خواهند همسر خود را خوشحال کنند می توانند با گقتن جملات عاشقانه زنانه به آن ها محبت و ابراز علاقه کنند.

جملات عاشقانه زنان را اینگونه بیان کنید

دنیای زنان و مردان تفاوت زیادی با یکدیگر دارند . بیشتر مردان دوست دارند همسر خود را خوشحال کنند و عشقشان را به آن ها نشان دهند اما نمی دانند این چطور این کار را انجام دهند و در واقع از اعجاز جملات عاشقانه ناآگاهند . اگر می خواهید به دنیای همسرتان وارد شوید اما نمی دانید چه بگویید و از کجا شروع کنید، بهتر است از این مطلب از نمناک را از دست ندهید تا اتفاقات خوبی در زندگی مشترک تان رخ دهد.

جملات عاشقانه زنان

جملات عاشقانه ای که زنان عاشق شنیدنشان هستند

چقدر زیبایی ، چقدر قشنگی

تعریف از زیبایی زن همیشه برای او جذاب بوده و او را شگفت زده می سازد مخصوصا اگر شخص تعریف کننده همسرشان باشد. اما برخی از مردان از تحسین زیبایی همسرشان امتناع می ورزند و می پندارند این تحسینات باعث خود پسندی زن می شود و یا اینکه آنان می گویند زنمان خودش می داند که آنقدرها هم زیبا نیست که از قشنگی اش تعریف کنیم . اما مردان باید توجه کنند که زن ها دوست دارند ظاهرشان را ستایش کنید و به آن ها بگویید که چه چهره زیبا یی دارندحتی اگر واقعا زیبا نباشند.

تعریف از زیبایی خانم ها حس غرور را به آنها القا می کند اما بی گدار به آب نزنید و برای تعریف از زیبایی همسرتان حتما دلیل داشته باشید زیرا او علت اینکه شما او را زیبا خوانده اید را خواهد پرسید.

تو خیلی خاصی

گفتن جمله تو خیلی خاصی از طرف مردان به همسرشان نه تنها حس خوب مورد توجه قرار گرفتن و قدردانی شما را به او می دهد بلکه اوسعی می کند روی ویژگی های مثبتش تمرکز بیشتری داشته باشد و آن ها را پررنگ تر کند.

این جمله سبب می شود زن ها فکر کنند که بی همتا هستند و کسی مثل آن ها شما را خوشبخت نمی کرده است و هیچ یک از گزینه های ازدواج مانند او نمی توانسته برای شما مورد پسند و مناسب واقع شود.

راه های ابراز عشق به زنان

با تو بودن بی نظیر است…

زن ها دوست دارند همسرشان به آن ها و رابطه شان افتخار کنند و به خاطر آرامش رابطه شان از آ ن ها تشکر کنند . این قدر دانی ها که به اشکال مختلف مانند وقت گذراندن بیشتر با همسر و ... صورت می گیرد زن را بسیار خوشحال می نماید و باعث می شود زن برای بیشتر درک کردن همسرش تلاش کند و محیط خانه را برای آرامش بیشتر همسرش و وقت گذراندن دو نفره آماده کند.

دوستت دارم

اگر دوست دارید همسرتان را عاشق خود سازید به او بگویید دوستش دارید و این جمله را با دادن یک شاخه گل، یک هدیه بی مناسبت، پیامک های احوال پرسی طول روز به او ثابت نمایید. این کارها سبب می شود رابطه شما قوی تر و عاشقانه تر شود .

اما باید مراقب تمام حرف هایی که میان تان رد و بدل می شود و تمام قول هایی که به همسرتان می دهید باشید. زیرا اگر به این قول ها عمل نکنید روی نگاه همسرتان تاثیر منفی خواهد گذاشت.

ابراز علاقه به زنان

متاسفم

اگر با همسرتان بحثی داشته اید و دلخوری بینتان به وجود آمد بهتر است غرورتان را کنا بگذارید و از او عذرخواهی کنید. عذرخواهی کردن از همسرتان در این مواقع سبب می شود او تاسف واقعی شما را ببینند و بعد از این دلخوری ها مورد دلجویی قرار گیرند.

اما هیچ گاه از طبع زنانه سوء استفاده نکنید و بعد هم با گفتن ببخشید کار را فیصله دهید . لازم است بعد از عذرخواهی کردن شروع به توضیح دادن و دلیل تراشی نکنید زیرا این کار می تواند ناراحت کننده ترین واکنش بعد از دعوا برای یک زن باشد.

همه چیز را درست می کنم

اگر همواره برای راحتی همسرتان در تلاش هستید بهتر است با بیان این جمله در مواقع اضطراب و غمگین بودن جمله جادویی همه چیز را درست می کنم را به کار ببرید و به او آرامش دهید.بیان کردن این جمله همسرتان را بسیار آرام ترمی کند و اعتمادش به زندگی مشترک را بیشتر خواهد کرد.

عشق و علاقه به همسر

بیا صحبت کنیم

اگر همسرتان از چیزی نگران است اما به شما چیزی نمی گوید شاید منتظر جرقه ای از طرف شماست که سر درد دلش باز شود . اگر دیدید که رفتار همسرتان تغییر کرده است اما دلیلش را نمی دانید به او پیشنهاد گفت و گو دهید به او بگویید شنیدن حرفهایش برایتان اهمیت دارد .

جملات عاشقانه ای که در جذب زنان معجزه می کند

4763
این مطلب مفید بود ؟611152
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی