بهنوش بختیاری و سمندون
بهنوش بختیاری بازیگر طناز کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از خودش در محله گل و بلبل و سمندون و مقایسه برنامه های کودک امروز و دیروز به روز کرد.

بهنوش بختیاری محله گل و بلبل و سمندون!

برنامه های کودک و تلویزیون بخش فراموش نشدنی خاطرات کودکی همه را ما را در بر میگیرند که با کوچکترین تلنگر یاد خوش آن ایام در دلهایمان زنده میشود.

سمندون یکی از نوستالژیک ترین سریال های دهه هفتاد بود که اغلب بچه های دیروز با دیدن غول این سریال وحشت زده مقابل تلویزیون به تماشای ادامه داستان می نشستند. با گذر زمان و تغییر سبک برنامه سازی سریال های این چنینی کودک جای خودش را به سبک متفاوتی از برنامه های کودک داد و خاله ها و عموها جای این نوع از برنامه ها را گرفتند.

بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان تصویر جالبی را از برنامه های کودک امروز و دیروز (سمندون ) به اشتراک گذاشت.

وقتی بهنوش بختیاری خودش را با سمندون مقایسه میکند

بهنوش بختیاری با انتشار یک استوری خودش را با سمندون مقایسه کرد و حرف از برنامه های کودک امروز و دیروز زد.

بهنوش بختیاری و سمندون

بهنوش بختیاری در محله گل و بلبل و سمندون

بهنوش بختیاری عکسی از محله گل و بلبل که کاری برای شبکه دو سیما بود را در مقایسه با سمندون که سریالی در دهه 70 به کارگردانی ناصر هاشمی بود را به اشتراک گذاشت.

بهنوش بختیاری

عکسی از بهنوش بختیاری در محله گل و بلبل

تغییر چشمگیر سبک برنامه سازی برای بچه های دیروز و امروز با مقایسه کوچکی این چنینی قابل تشخیص است. خاله ها و عموهایی که جای سریال های دهه 60 و 70 روی آنتن تلویزیون میروند برای بچه های امروز از جذابیت بیشتری برخوردارند.

مجموعه سمندون

سمندون و ناصر هاشمی در مجموعه سمندون

سمندون سریالی به نویسندگی و کارگردانی ناصر هاشمی است که در سال 1373 تولید و در سال 1374 پخش شد و کمتر کسی از بچه های دیروز را میتوانید پیدا کنید که با دیدن این غول و سریال سمندون وحشت نکرده باشد و این سریال را از یاد برده باشد.

سمندون

سمندون غول سریال نوستالژیک سمندون

سریال سمندون روایتی از یک بچه غول به نام سمندون بود که در زیر زمین خانه ای قدیمی که عمه خانم و همسرش در آن زندگی میکردند ، زندگی میکرد و بعد از حضور ناصر برادرزاده عمه خانم در خانه و رفت و آمد به زیر زمین متوجه سمندون بچه غولی میشود که 2000 سال است در انتظار آمدن مادرش آنجا زندگی میکند.

بهنوش بختیاری خودش را با سمندون مقایسه کرد؟!+عکس

3.530
این مطلب مفید بود ؟219
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی