درمان افسردگی
یکی از نسخه های فوری برای درمان افسردگی ترکیب موادی سرشار از امگا3 و اسیدهای چرب است که هر دو نقش مهمی در بالا بردن سروتونین و دوپامین در مغز را دارند.

نسخه خانگی برای درمان افسردگی

 
افسردگی یکی از بیماری های شایع مردم است به خصوص در روزهای سخت امروزه ، آیا میدانستید افسردگی فقط نشانه های مغزی ندارد و نشانه های فیزیکی هم دارد؟
 
همانطور که ما می دانیم افسردگی یک عارضه ذهنی است که شخص احساس ناراحتی شدید ، ناامیدی و احساسات منفی دیگر که خوشی فرد را مختل می کند را دارد
 
یکی دیگر از علل افسردگی نبود اعتدال در هورمون ها براثر فشار کار محیط ، نداشتن هدف و غم است و ممکن است بیشتر ما در سطوح های مختلف زندگی افسردگی را تجربه کرده باشیم اما سعی می کنیم بهتر شویم فقط زمانی که افسردگی به شکل شدیدی باشدزندگی شخص را دچار مشکل می کند.
درمان افسردگی

درمان افسردگی با آووکادو و روغن نارگیل

 

نسخه خانگی برای درمان افسردگی

دانشمندان ادعا می کنند این نسخه خانگی برای درمان افسردگی بسیار موثر است و در طول مصرف با این دارو باید استرس را کاهش داد و به طور منظم ورزش کرد. 
موادلازم
 
مغز آووکادو 
2 قاشق چایخوری روغن نارگیل 
روش آمادگی این مواد را با هم ترکیب کنید تا خمیری به دست بیاید و این مواد را هر روز بعد از صبحانه به مدت سه ماه مصرف کنید.
روغن نارگیل و آووکادو هر دو سرشار از امگا 3 و اسیدهای چرب هستند و نقش مهمی را در بالا بردن سروتونین و دوپامین را در مغز دارند که افسردگی را درمان می کند
 

درمان افسردگی با مغز آووکادو + دستورالعمل

4.122
این مطلب مفید بود ؟184
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
وبگردی