کیمیا علیزاده

مرخص شدن کیمیا علیزاده از بیمارستان

تاریخ انتشار : 26 تیر 1396کد مطلب : 53059زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوشبختانه پس از آزمایشات و چکاپ کامل پزشکان تصمیم گرفتند که کیمیا علیزاده می تواند امروز از بیمارستان مرخص شود.

کیمیا علیزاده از بیمارستان مرخص شد

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان گفت:پس از اعلام نظر پزشکان کیمیا علیزاده امروز (دوشنبه) از بیمارستان مرخص شد. درباره آخرین وضعیت و ترخیص کیمیا علیزاده از بیمارستان، اظهار کرد:علیزاده قرار بود روز شنبه از بیمارستان مرخص شود، ولی با توجه به مشکلاتی که از ناحیه گوارش و معده در طول دوره درمان برایش ایجاد شده بود، با نظر پزشکان مقرر شد تا امروز (دوشنبه) در بیمارستان تحت مراقبت باشد و پس از بهبودی کامل مرخص شود. خوشبختانه پس از آزمایشات و چکاپ کامل پزشکان تصمیم گرفتند که او می تواند امروز از بیمارستان مرخص شود.

سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان درباره مدت زمان دوری علیزاده از میادین، گفت :به هر حال او حداقل یک سال بر روی شیاپ چانگ نخواهد رفت. علیزاده به دلیل سال ها حضور در اردوی تیم ملی نیاز به استراحت دارد. حتی اگر بر روی پای او جراحی صورت بگیرد یا نیازی به جراحی نباشد، یک سال او را در اردوها نخواهیم دید. به نظرم در این یک سال او می تواند هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی دوباره خود را آماده مبارزه کند.

 

کیمیا علیزاده

وضعیت سلامت کیمیا علیزاده

 

مهرو کمرانی درباره آسیب دیدگی های علیزاده از ناحیه دست و پا و احتمال جراحی، بیان کرد:علیزاده قبلا از ناحیه روی دست دچار شکستگی شده بود و در همان زمان به دلیل عدم تشخیص درست پزشکان این شکستگی درمان نشده بود. در حال حاضر با کوچک ترین برخورد به دست او مفصل های روی دستش دچار خونریزی می شود و به همین دلیل حتما در طی این سال عمل جراحی بر روی دستش صورت خواهد پذیرفت. درباره آسیب دیدگی وی از ناحیه پا نیز منتظر انجام MRI و تشخیص پزشکان هستیم.

مرخص شدن کیمیا علیزاده از بیمارستان

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
برگرفته از ایسنا/ی
وبگردی