آزاده نامداری

چرا اعتراف آزاده نامداری از صفحه اش پاک شد؟!

تاریخ انتشار : 13 مهر 1396کد مطلب : 57579زمان مطالعه : 1 دقیقه
آزاده نامداری بعد از انتشار پی نوشتی در پست اینستاگرامش درباره اعتراف به اشتباه و باز گذاشتن کامنت های اینستاگرامش با هجوم منتقدان رو به رو شد و سریع این پی نوشت را حذف کرد.

آزاده نامداری بالاخره به اشتباهش اعتراف کرد

آزاده نامداری مجری سرشناسی که با برنامه هایش در شبکه دو سیما بیشتر به شهرت رسید و در بین مردم مطرح شد با ماجرای سوئیس رفتن و انتشار عکس های خصوصی اش در سوئیس نامش بر سر زبان ها افتاد و موج انتقادها به سویش روانه شد.

این مجری معروف بعد از این ماجرا تا مدتی در فضای مجازی فعالیتی نداشت تا اینکه دوباره تصاویری از دخترش و کار جدیدی که درباره روش برخورد با کودکان انجام میدهد منتشر کرد اما همچنان کامنت های اینستاگرامش بخاطر بازخوردهای ماجرای سوئیس رفتن بسته بود.

این مجری سرشناس روز گذشته پستی در اینستاگرامش منتشر کرد و بعد از مدتها کامنت های اینستاگرامش را باز گذاشت اما هجوم منتقدان به او که هنوز ماجرای سوئیس رفتن او را فراموش نکرده اند باعث شد سریعا کامنت های اینستاگرامش را ببندد و پی نوشت پستش را حذف کند.

ماجرای اعتراف آزاده نامداری چه بود

آزاده نامداری با انتشار این عکس در اینستاگرام اش نوشت:مرسی نادیاجونم بخاطر این طراحی زیبات! که زیباییش بخاطر قلم هنرمندانه ی توئه
پ.ن. ازتو عبور می کنم فقط نگاه میکنی من اشتباه میکنم، توام گناه میکنی. 

آزاده نامداری

اینستاگرام آزاده نامداری مجری معروف

اما هجوم مردمی که هنوز ماجرای انتشار عکس های خصوصی آزاده نامداری را فراموش نکرده بودند به این خانم مجری باعث شد پی نوشت این پست حذف شود و کامنت های اینستاگرامش مجددا بسته شود.

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری معروف تلویزیون

چرا اعتراف آزاده نامداری از صفحه اش پاک شد؟!

3.918
این مطلب مفید بود ؟144
برگرفته از صفحه شخصی آزاده نامداری / م.ف
وبگردی