تنظیم تیروئید
یک پزشک روسی برای جلوگیری و حتی درمان مشکلات تیروئیدی راه حلی را پیشنهاد کرده است که روند تنظیم تیروئید را بدون استفاده از تخصص و داروی خاصی انجام می دهد.

تنظیم تیروئید با پیاز

پیازی که درهمه ی آشپزخانه ها پیدا می شود بدلیل خاصیت درمانی که دارد مثل سیر گیاهی مهم محسوب می شود ، گیاهی پرخاصیت که برای تنظیم تیروئید فوق العاده موثر عمل می کند.تصورکشوری بدون پیاز دشواراست چرا که ترکیبات آنتی اکسیدان آن برای همه مردم دنیا لازم و مفید است . پیاز با خاصیت درمانی باکتری وجرم ها را ازبین میبرد و پوست را پاکسازی می کند و حاوی فسفریک اسید است و فواید زیادی برای بدن دارد که یکی از آنها تنظیم تیروئید است به روشی که در این بخش از نمناک برایتان خواهیم گفت.

تنظیم تیروئید

روش پزشک روسی برای تقویت و تنظیم تیروئید با پیاز قرمز

نسخه ی درمان برای تنظیم تیروئید

سعی کنید ازاین نسخه ی طبیعی برای بهبود عملکرد تیروئید استفاده کنید ، ایگور پزشک روسی بیان می کند یکی ازبهترین نسخه های عالی درمان پیاز قرمز است و برای استفاده از آن به عنوان نسخه تنظیم کننده طبیعی و گیاهی غده تیروئید پیشنهادی دارد. 

دستور نسخه پزشک روسی آماده کردن تنظیم کننده تیروئید با پیاز قرمز

پیاز قرمز را دو نیم کنید و باحرکات دایره ای روی گردن بخصوص ناحیه ایی که غده تیروئید قراردارد بمالید.
بخاطر داشته باشید نباید گردن را بشویید و همانطور بخوابید تا اب پیاز غده تیروئید را تحریک وعملکرد آن راتنظیم کند.
این نسخه را باید شبانه قبل از خواب انجام دهید و اجازه دهید درطول شب عمل کند وصبح روز بعد وقتی بیدارشدید ان رابردارید.

روش تنطیم و تقویت تروئید گلو با پیاز قرمز

4.1187
این مطلب مفید بود ؟15532
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
برچسب : پیاز تیروئید
وبگردی